رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا – قرقیزستان

جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ 16:42
قرعه کشی 7 وزن نخست برگزار شد
آغاز مسابقات از صبح فردا
رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا روزهای 20 و 21 خردادماه در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشتی 7 وزن نخست این رقابت ها که فردا برگزار می شود به شرح زیر است:
در وزن 45 کیلوگرم که 8 نفر حضور دارند، عرفان مرادی در دور نخست به مصاف جانگ از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده بورکیتبای از قزاقستان و یاماگوچی از ژاپن کشتی می گیرد.
در وزن 48 کیلوگرم که 8 نفر شرکت کرده اند، پیام احمدی در دور اول با موکان از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان هان از کره جنوبی و روزیوخانوف از قزاقستان می رود.
در وزن 51 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند، محمدمعراج مهمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده مبارزه میان ژارلیکاسین از قزاقستان و یاداو از هند می رود.
در وزن 55 کیلوگرم که 11 نفر شرکت کرده اند، محمدرضا غلامی در دور نخست با ناکاشیما از ژاپن کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف، در مرحله بعد به مصاف السعیدی از عراق می رود.
در وزن 60 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، علی دزفولی نژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان چوی از کره جنوبی و موکیموف ار ازبکستان می رود.
در وزن 92 کیلوگرم که با حضور 7 کشتی گیر و به صورت دوره ای برگزار می شود، علی اکبر اصغری در در گروه دوم با پارک از کره جنوبی و ماتسوموتو از ژاپن پیکار می کند.
در وزن 110 کیلوگرم که 9 شرکت کننده دارد امیرحسین عبدولی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ایواساوا از ژاپن و لیو از چین می رود.
رقابت های اوزان 7 وزن نخست فردا (شنبه) برگزار می شود و رقابت های 3 وزن باقی مانده نیز روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

برچسب ها :