نسخه چاپی

چهل و سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی- ارومیه (تکمیلی)

نتایج مسابقات  مقدماتی پنج وزن نخست مشخص شد
اسامی نفرات راه یافته به دیدارهای فینال و رده بندی
  • ۱۴:۵۴ ۱۴۰۲/۳/۴
  • چهل و سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی از ساعت 10 صبح امروز و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در سالن غدیر شهر ارومیه در حال برگزاری است:
    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان مسابقات نوبت صبح، نفرات راه یافته به دیدار فینال و رده بندی مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر است:

    57 کیلوگرم:
    فینال: میلاد والی زاده – احمد محمدنژاد جوان
    رده بندی:
    ابراهیم خواری – مقیب اله نظامی (افغانستان)
    علی مومنی – مجتبی سلطان زاده

    65 کیلوگرم:
    فینال: ابراهیم الهی – محمدرضا شاکری
    رده بندی:
    محمدعلی عموزاد – علی علیزاده
    آرمین حبیب زاده – کیان محمودجانلو

    70 کیلوگرم:
    فینال: علی اکبر زرودی  - محمد بخشی
    رده بندی:
    امیررضا اکبرزاده – مرتضی قیاسی
    رحمان رحیم پور – محمد قاسمعلی

    79 کیلوگرم:
    فینال: علی سوادکوهی – محمد نخودی
    رده بندی:
    سبحان یاری – محمد باقری
    مصطفی قیاسی – عبداله شیخ اعظمی

    92 کیلوگرم:
    فینال: محمدمبین عظیمی – محمدجواد ابراهیمی
    رده بندی:
    ارشک محبی – حسین شهبازی
    سبحان اصغری – محمدرضا قیاسی



    57 کیلوگرم:

    مقدماتی:
    علی مومنی 5 – خطاب عمر شوکت (عراق) صفر
    احسان سنچولی 1 – مجتبی سلطان زاده 5
    محسن ملکی ایلخانلار (عراق) صفر – ابراهیم خواری  10

    یک چهارم نهایی:
    مقیب اله نظامی (افغانستان) صفر – میلاد ولی زاده 10
    رضا مومنی 4 – ابراهیم خواری 9
    احمد محمدنژاد جوان 8 – مجتبی سلطان زاده صفر
    علی مومنی 7 – مهدی رحیمی 6

    نیمه نهایی:
    میلاد والی زاده، برنده 6 - ابراهیم خواری 6
    احمد محمدنژاد جوان 8 - علی مومنی صفر


    65 کیلوگرم:

    دور مقدماتی:
    محمدعلی عموزاد  8 – امیرحسین حسن زاده  2
    ابراهیم الهی  4 – محمد الجواد زهیر کریم (عراق) صفر
    عباس امبراهیم زاده 8 – امیرحسین شامی 5
    جواد جوادی 3 – علی علیزاده 5
    کیان محمودجانلو 12 – منهل صادقی (افغانستان) 1
    محمدرضا شاکری 6 – داریوش ولی زاده صفر
    مجید داستان  3 – آرمین حبیب زاده 4

    یک چهارم نهایی:
    پیمان بیابانی 1 – محمدعلی عموزاد، برنده 1
    آرمین حبیب زاده 15- عباس ابراهیم زاده 4
    ابراهیم الهی 11- کیان محمودجانلو 10
    محمدرضا شاکری 7 – علی علیزاده 2

    نیمه نهایی:
    ابراهیم الهی، برنده 8 - آرمین حبیب زاده 8
    محمدعلی عموزاد 2 - محمدرضا شاکری 5

    شانس مجدد:
    علی علیزاده 10 – داریوش ولی زاده 2
    کیان محمودجانلو 10- محمدالجواد زهیر کریم (عراق) صفر


    70 کیلوگرم:

    یک هشتم نهایی:
    ابوالفضل حاجی پور 1 – مرتضی قیاسی 4
    محمد قاسمعلی 4 – سیاوش احمدزاده 3
    علی رضائی 10 - زاید سلیحی (افغاذنستان) صفر
    عرفان نجف نژاد صفر – محمد بخشی 6
    سجاد جوکار 1 – رضا مقتدر 5
    رحمان رحیم پور 6 – محمدامین ادهمی 5
    یوسف مصطفی سلمان (عراق) صفر – امیررضا اکبرزاده 10
    علی اکبر زرودی 3 – امید صادقی 1

    یک چهارم نهایی:
    محمد بخشی 2- مرتضی قیاسی 1
    امیررضا اکبرزاده 8 – رضا مقتدر صفر
    رحمان رحیم پور 12- علی رضایی 8
    علی اکبر زرودی 2- محمد قاسمعلی 1

    نیمه نهایی:
    علی اکبر زرودی 2 - رحمان رحیم پور 1
    محمد بخشی 5 - امیررضا اکبرزاده 4

    شانس مجدد:
    مرتضی قیاسی 9 – عرفان نجف نژاد 6
    محمد قاسمعلی 4 – امید صادقی 3


    79 کیلوگرم:

    یک هشتم نهایی:
    سبحان یاری 9 – علی غلامی 8
    علیرضا کریمی 3 – فریبرز بابایی 5
    محمد باقری صفر – محمد نخودی 9
    محسن کوچ نژاد 2 – هادی شرفبیانی 3
    مصطفی سلاح ماجد (عراق) 5 - عبداله شیخ اعظمی 11
    فرزاد صفی جهانشهای 5 – محمد قلعه سری، برنده 5
    محمدداود سلطانی (افغانستان) صفر – مصطفی قیاسی 11
    علی سوادکوهی 6 – حسین نوروزیان صفر

    یک چهارم نهایی:
    مصطفی قیاسی 5 – فریبرز بابایی 1
    سبحان یاری 4- هادی شرفبیانی صفر
    محمد نخودی 5 – محمد قلعه سری صفر
    علی سوادکوهی 10- عبداله شیخ اعظمی صفر

    نیمه نهایی:
    محمدنخودی 6 (ضربه فنی) - سبحان یاری صفر
    علی سواد کوهی 10 - مصطفی قیاسی صفر

    شانس مجدد:
    محمد باقری، برنده 4-  محمد قلعه سری 4
    عبداله شیخ اعظمی 5 – حسین نوروزیان 2


    92 کیلوگرم:

    دور مقدماتی:
    محمدجواد ابراهیمی 5 – حسین شهبازی صفر
    علیرضا صابریان 2 – محمدرضا قیاسی 5
    میلاد صرمی 11 – عیسی عبدالسلام عبدالوهاب (عراق) صفر
    فیصل احمدی (افغانستان) 2 – سبحان اصغری  12
    محمدمبین عظیمی 11 – عبداله ارکان سامر (عراق) صفر
    سید محمدحسین میرباغبان 4 – علیرضا پوراسد صفر
    سیدرضا هاشمی 1 – امیررضا دلیری 3

    یک چهارم نهایی:
    ارشک محبی – 8 (ضربه فنی) – میلاد صرمی صفر
    محمدجواد ابراهیمی 7 – سید محمدحسین میرباغبان 2
    سبحان اصغری 7 – امیررضا دلیری 4
    محمدمبین عظیمی 10- محمدرضا قیاسی صفر

    نیمه نهایی:
    ارشک محبی 2 - محمدجواد ابراهیمی، برنده 2
    سبحان اصغری صفر - محمدمبین عظیمی 10

    شانس مجدد:
    حسین شهبازی 4 – سید محمدحسین میرباغبان 1
    محمدرضا قیاسی 11 – عبداله ارکان سامر (عراق) صفر


    جدول مسابقات برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده است:

    http://iwf.ir/lnks/69043/-.aspx