نخستین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام عبداله موحد- آمل

چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ 21:37
تیم ایران بعنوان قهرمانی دست یافت
نتایج کامل و رده بندی نفرات برتر مسابقات
نخستین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام عبدالله موحد دارنده 6 مدال طلای طلای المپیک و جهان روزهای 20 و 21 اردیبهشت ماه در شهر آمل برگزار شد و در پایان تیم ایران بعنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان این مسابقات تیم ایران با 9 مدال طلا و 1 مدال نقره و 245 امتیاز بعنوان قهرمانی دست یافت، تیم ارمنستان با 1 مدال طلا، 1 مدال نقره و 1 مدال برنز و 76 امتیاز دوم شد و تیم تاجیکستان نیز با یک عنوان پنجمی به مقام سوم رسید.

45 کیلوگرم: 1- امیرمحمد نوازی 2- آرمان هاروتونیان (ارمنستان) 3- محمد امین امانی و محمدرضا ساقی 5- علی محمد رحمانی 6- رضا گوران 7- ارسطو جنیدی 8- محمدسجاد حیدری

48 کیلوگرم: 1- ساشا پطروسیان (ارمنستان) 2- ارشیا حدادی 3- امیررضا تیموری زاده و حسین احمدی 5- عرفان سیری و امیرجواد امایم 7- محمدرضا اسماعیلی 8- محمدمهدی فتحی مهر 9- حسین گودرزی 10- پویا رضواین

51 کیلوگرم: 1- محمدرضا اسدی 2- ابوالفضل عبدالوند 3- هایکو گاسپاریان (ارمنستان) و حمیدرضا رضایی 5- محمد صفرپور و علی محمد طاهری 7- حسین ترابی 8- علی اصغر سلطانی 9- ابوالفضل رضوی 10- ناریک هاکوبیان (ارمنستان)

55 کیلوگرم: امیرمهدی نجاتی زاده 2- طاها صفری 3- ابوالفضل شمسی پور و مهدی حسین زاده 5- مانی کاووسی و آتاوازد هاروتونیان (ارمنستان) 7- پویا شفیع پور 8- علی آقایی 9- علی اکبر یوسف پور 10- ایلیا شیروانی

60 کیلوگرم: 1- ابراهیم الهی چورون 2- سجاد پیردایه 3- پارسا بهرامی و هادی رضایی 5- علی اصغر تات و ابوالفضل زاهدیان 7- سعید پروانه 8- حمیدرضا گوهری 9- محمد نیک پور 10- پرهام اینانلو

65 کیلوگرم: 1- سینا خلیلی 2- محمدمهدی ممیوند 3- محمدرضا باخدا و آریا مقدسی 5- امیرحسین غلامی و پویا هاشمی 7- محمدماهان خرمگان 8- امیر سیف 9- طاها قرایی 10- ناریک نیکوقوسیان (ارمنستان)

71 کیلوگرم: 1- مهدی پاک نهاد 2- ابوالفضل حسینی 3- یونس شفیعی و ابوالفضل کمروند 5- ابوالفضل رحمانی 6- سید حسن مقیمی 7- فرزین یزدانی 8- امیرمهدی مقدم 9- ابوالفضل باقری 10- محمدجواد تقوی

80 کیلوگرم: 1- رضا سلیمانیان 2- پویا رمضانی 3- هومن بهزادپور و عرفان جهانی 5- سعید حسن اشرف خونوف (تاجیکستان) و دانیال دانشمند 7- ابوالفضل فضیلت 8- مانی سیار 9- عزت اله تنکابنی 10- ابوالفضل الهی

92 کیلوگرم: 1- عرفان علیزاده 2- امیررضا دلیری 3- توحید نوری و ابوالفضل ملکی 5- امیرحسین خاکی و امیربهادر خرمی 7- اشکان بهادرفر 8- نوید محمد÷ور 9- هنریک ایکیان (ارمنستان) 10- ماهان سلیمی

110 کیلوگرم: 1- محمدرضا لطفی 2- عباس لشگری 3- طاها فدایی و ماهان احمدی 5- علی ابوالفتحی و محمدجواد مظفری 7- غلامرضا شریف نژاد 8- روحام حسن زاده 9- ابوافضل لورایی 10- شایان عبدوندی

نتایج کامل این مساباقت به صورت فایل PDF در لینک زیر قابل دریافت و مشاهده است:



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

تیزر پخش برنامه استعدادیابی کشتی همه فن حریف از شبکه سوم سیما
در مجمع عمومی شورای کشتی آسیا اعلام شد؛
امین میرزازاده برترین فرنگی کار سال آسیا شد
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جوانان جام شهدای غزه – مریوان
انتخابات هیئت کشتی استان تهران قانونی اعلام شد
پیام تبریک وزیر امور خارجه به مناسبت قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی
قدردانی جامعه کشتی از رهبر معظم انقلاب؛
در پی قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در آسیا؛
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 5)
رقابت های قاره ای گزینشی المپیک 2024 پاریس – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا - (گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 4)
پیام تبریک دکتر قالیباف در پی قهرمانی تیم های کشتی آزاد و فرنگی در مسابقات قهرمانی آسیا
پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا