رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام صفوی (گرامیداشت رحیم علی آبادی) – سرخس

دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ 20:45
تیم ایران بعنوان قهرمانی رسید
نتایج کامل مسابقات
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام رحیم علی آبادی دارنده مدال نقره المپیک و مدال های نقره و برنز جهان روزهای 18 و 19 اردیبهشت ماه در شهر سرخس استان خراسان رضوی برگزار و در پایان تیم ایران بعنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان این مسابقات که با حضور 137 کشتی گیر از کشور های ایران، مجارستان و ارمنستان برگزار شد، تیم کشورمان با 6 مدال طلا، 3 مدال نقره و یک برنز و کسب 225 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید، تیم ارمنستان با 2 مدال طلا، 2 مدال نقره و یک برنز و 119 امتیاز دوم و تیم مجارستان با 2 مدال طلا، یک مدال برنز و کسب 83 امتیاز سوم شد.

رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

45 کیلوگرم: 1- محمدپویا اسدی 2- ساموئل خاچاتریان (ارمنستان) 3- مهدی میرشکاری و امیرحسین رحیم آبادی 5- بهرام علیمیرزایی و ابوافضل رحیمی 7- حسن جعفری 8- عرفان مرادی

48 کیلوگرم: 1- محمدجواد ابوطالبی 2- محمدماهان عرب 3- فیج لونت (مجارستان) و نیما بینا (ایران) 5- طاها پورصفری و مبین گلکاری 7- ایمان حسینی 8- امیرحسین سارانی 9- امیررضا حسینی نسب 10- سجاد دلارامی

51 کیلوگرم: 1- الکس مارگاریان (ارمنستان) 2- امیرعلی سارانی 3- آرتین لفوتی و سوشیانت مهمدی 5- امیرعلی حیدری و روح اله چشک 7- امیراحسان شکرپور 8- ابوالفضل خوشدونی 9- ابوالفضل چشک 10- امیرمحمد محمودآبادی

55 کیلوگرم: 1- هایک لیودویگیان (ارمنستان) 2- آرتور بورسالیان (ارمنستان) 3- طاها باقری و مهرزاد علوی نژاد 5- علی دزفولی و مهدی فدائیان 7- امیرمحمد سعیدی نوا 8- حسام موسوی 9- ابوالفضل علایی 10- مهدی دشتی

60 کیلوگرم: 1- حسین اسفندیاری 2- پتروس آشکاریان (ارمنستان) 3- حسن قربانی و پویان گالشی 5- کوروش سلطانی و مصطفی جعفری 7- محمدجواد محمودآبادی 8- زونی دانیل (مجارستان) 9- میلاد حسنی 10- طاها مسعودی

65 کیلوگرم: 1- لوای لونت (مجارستان) 2- مسلم حسینوند 3- رضا امیدی و محمد سالمی 5- علی اصغر رضانژاد و غلامرضا عبدولی 7- ارشیا انصاری 8- آبراهام مرادیان (ارمنستان) 9- آندرانیک سدراکیان (ارمنستان) 10- علیرضا ابراهیمی

71 کیلوگرم: 1- محمد مرادی 2- حبیب اله رحیمی 3- ابوالفضل عسگری و حسین شیخی 5- امیرحسین شهماری و امیرعباس اکبری 7- امیرحسین نعمت پور 8- علی جباری 9- مهدی شهرآزاد 10- کامران بک پیکری

80 کیلوگرم: 1- ابوالفضل نوشاد 2- علی محمودآبادی 3- آرمن مووسیسیان (ارمنستان) و مهدی حسینوند 5- محمدهادی سیدی و حسین خودسیانی 7- علیرضا عباسی 8- آمانچ مرادی 9- آرین رضوانی 10- کوواکس اولیور (مجارستان)

92 کیلوگرم: 1- ارشام ملکی 2- علی جانی 3- علی اکبر اصغری وندی و آروین شیرمردی 5- مرتضی دالوند و سه بالاز (مجارستان) 7- سام صفری 8- سید امیر موسویان فرد 9- حسام عینی 10- علیرضا انشکانی

110 کیلوگرم: 1- دارابوس لازلو (مجارستان) 2- توحید محبی پور 3- ابوالفضل مرادی و ابوالفضل فتحی 5- مهدی کاظمی و محمدجواد مظفری 7- رافایل تواسیان (ارمنستان) 8- محمد ابراهیمی 9- سید مهدی ساداتی 10- محمدجواد عمرانی

نتایج کامل مسابقات برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده است:




برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

تیزر پخش برنامه استعدادیابی کشتی همه فن حریف از شبکه سوم سیما
در مجمع عمومی شورای کشتی آسیا اعلام شد؛
امین میرزازاده برترین فرنگی کار سال آسیا شد
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جوانان جام شهدای غزه – مریوان
انتخابات هیئت کشتی استان تهران قانونی اعلام شد
پیام تبریک وزیر امور خارجه به مناسبت قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی
قدردانی جامعه کشتی از رهبر معظم انقلاب؛
در پی قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در آسیا؛
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 5)
رقابت های قاره ای گزینشی المپیک 2024 پاریس – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا - (گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 4)
پیام تبریک دکتر قالیباف در پی قهرمانی تیم های کشتی آزاد و فرنگی در مسابقات قهرمانی آسیا
پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا