نسخه چاپی

رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور- زاهدان

نتایج مسابقات رده بندی و فینال مشخص شد
تیم خوزستان بعنوان قهرمانی رسید
رده بندی تیمی و انفرادی مسابقات
  • ۲۰:۴۹ ۱۴۰۰/۹/۲۵
  • رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی، گرامیداشت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید میرحسینی شهید شاخص استان طی روزهای 24 و 25 آذرماه در سالن امام علی (ع) شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد و در پایان تیم خوزستان بعنوان قهرمانی دست یافت.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رده بندی تیمی در پایان این مسابقات به شرح زیر استت:

    1- خوزستان 126 امتیاز 2- تهران 120 امتیاز 3- مازندران 92 امتیاز


    نتایج دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر است:

    55 کیلوگرم:
    فینال: رضا خدری (البرز) (شرکت نکرد) - مهرگان جهانگیری (خوزستان)، برنده
    رده بندی:
    مهدی کمالی (خراسان جنوبی)، برنده 7 – کیانوش شمشیری (توابع تهران) 5
    سوم: آرش نگهداری (فارس) (توضیح محمدرضا میری از تهران سر وزن نرسید)

    60 کیلوگرم:
    فینال: حسین جاویدی (فارس) 3 – امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی)، برنده 6
    رده بندی:
    احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)، برنده 8 – عرفان جرکنی (تهران) صفر
    امید آرامی (سیستان و بلوچستان)، برنده 10 – محمد جانقلی (قم) صفر

    63 کیلوگرم:
    فینال: آرمین محب ثابت (توابع تهران) (شرکت نکرد) - شیرزاد بهشتی طلا (تهران)، برنده
    رده بندی:
    رضا قیطاسی (خوزستان)، برنده 10 – رضا مردی (قم) 2
    سوم: اشکان میرشکاری (لرستان) – (رضا عباسی از البرز سر وزن نرسید)

    67 کیلوگرم:
    فینال: سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) صفر- سجاد ایمن طلب (مازندران)، برنده 9
    رده بندی:
    سجاد دالوند (لرستان) 1 – محمد اسکندری (اصفهان)، برنده 9
    سعید ارجمند (فارس)، برنده 8 – محمد قربان پور (خراسان رضوی) صفر

    72 کیلوگرم:
    فینال: محمد غلامی (سیستان و بلوچستان الف)، برنده 3- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 3
    رده بندی:
    محمدرضا رستمی (فارس)، برنده 9 (ضربه فنی)  جواد صبری پور (اصفهان) صفر
    امیرحسین حاجی پور (مازندران)، برنده 11 – حسین محمودی (تهران) صفر

    77 کیلوگرم:
    فینال: امید زالی (توابع تهران) 10 – برومند اصلان (لرستان)، برنده 11
    رده بندی:
    حمید عالی زاده (اردبیل)، برنده 9- مهدی عباسی (زنجان) 9
    علی اسکو (مازندران)، برنده 6 – امیررضا بیگلری (مرکزی) 1


    82 کیلوگرم:
    فینال: عباس مهدی زاده (اصفهان) صفر - محمدامین احمدپوری (خوزستان)، برنده 10
    رده بندی:
    محمدحسین محمودی (تهران)، برنده 9 – امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان) صفر
    احمد صلح دوست (فارس)، برنده 10 – سامان عزیزی (کردستان) 9


    87 کیلوگرم:
    فینال: مهدی ابراهیمی (قم)، برنده 4 - علی شریفی (خوزستان) 3
    رده بندی:
    میلاد خسروی (لرستان) 11 – ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)، برنده 10 (ضربه فنی)
    مهرداد بهرامی (تهران)، برنده 7- حسین پاکدین (مازندران) 5



    97 کیلوگرم:
    فینال: محمد نصرتی (تهران)، برنده 3- حسن قربانی (اصفهان) 1
    رده بندی:
    وحید دادخواه (خراسان رضوی)، برنده 8 – امیرحسین کریمی (کرمانشاه) صفر
    امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) صفر – مهدی خانی چگنی (لرستان)، برنده 5


    130 کیلوگرم:
    فینال: مهدی زودآشنا (تهران) 7 - محمد سروش رنجبر (همدان)، برنده 8 ضربه فنی
    رده بندی:
    فردین هدایتی (مازندران)، برنده 7 – علیرضا حسنوند (لرستان) 4
    سجاد موسوی (خراسان رضوی) 1 – سید سجاد مولایی (اردبیل)، برنده 3


    نتایج دیدارهای بین نفرات سوم مشترک:

    55کیلوگرم:(خراسان جنوبی)مهدی کمالی5(1)- (فارس)سیدآرش نگهداری، برنده10(3)
    60کیلوگرم:(سیستان وبلوچستان)امید آرامی، برنده10(3)- (خوزستان)احمدرضا محسن نژاد6(1)
    63کیلوگرم:(خوزستان)رضا قیطاسی، برنده 8(4)- (لرستان)اشکان میرکاری0(0)
    67کیلوگرم:(فارس)سعید ارجمند، برنده 9(4)- (اصفهان)محمد اسکندری1(1)
    72کیلوگرم:(فارس)محمدرضا رستمی7(1)- (مازندران)امیرحسین حاجی پور، برنده17(4)
    77کیلوگرم:(مازندران)علی اسکو، برنده 5(3)- (اردبیل)حمید عالی زاده4(1)
    82کیلوگرم:(فارس)احمد صلح دوست1(1)- (تهران)محمدحسین محمودی، برنده 5(3)
    87کیلوگرم:(تهران)مهرداد بهرامی، برنده 15(4)- (آذربایجان شرقی)ابوالفضل چوپانی6(1)
    97کیلوگرم:(لرستان)مهدی خانی چگینی، برنده 6(5)- (خراسان رضوی)وحید دادخواه8(0)
    130کیلوگرم:(اردبیل)سجاد مولائی0(0)- (مازندران)فردین هدایتی، برنده3(3)


    رده بندی انفرادی:

    55 کیلوگرم: 1- مهرگان جهانگیری (خوزستان) 2- رضا خدری (البرز) 3- سید آرش نگهداری (فارس) و مهدی کمالی (خراسان جنوبی) 5- کیانوش شمشیری (توابع تهران) 6- علیرضا حیدریان (اصفهان) 7- مهدی احدی (گیلان) 8- سعید تختائی (خراسان شمالی) 9- محمد کریمی نیا (خراسان رضوی) 10- مهدی کیانی هاشمی (چهارمحال و بختیاری)

    60 کیلوگرم: 1- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) 2- حسین جاویدی (فارس) 3- امید آرامی (سیستان و بلوچستان الف) و احمدرضا محسن نژاد (خوزستان) 5- محمد جانقلی (قم) و عرفان جرکنی (تهران) 7- سید مصطفی رضایی (مازندران) 8- یاسین بهرامی پور (کرمانشاه) 9- علیرضا غریب دشتی (گلستان) 10- رامین آقاخانی (چهارمحال و بختیاری)

    63 کیلوگرم: 1- شیرزاد بهشتی  طلا (تهران) 2- آرمین محب ثابت (توابع تهران) 3- رضا قیطاسی (خوزستان) و اشکان میرکاری (لرستان) 5- رضا مردی (قم) 6- مرتضی نصیری (چهارمحال و بختیاری) 7- علیرضا اسدی (اصفهان) 8- نوید حیدری (زنجان) 9- محمدرضا آقانیا (مازندران) 10- محمدمهدی کشتکار (فارس)

    67 کیلوگرم: 1- سجاد ایمن طلب (مازندران) 2- سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) 3- سعید ارجمند (فارس) و محمد اسکندری (اصفهان) 5- محمد قربان پور (خراسان رضوی) و سبحان دالوند (لرستان) 7- ابراهیم اسحقی (چهارمحال و بختیاری) 8- امیرحسین نریمانی (کرمانشاه) 9- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) 10- پیام رحیمی (کردستان)

    72 کیلوگرم: 1- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) 2- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 3- امیرحسین حاجی پور (مازندران) و محمدرضا رستمی (فارس) 5- حسین محمودی (تهران) و جواد صابری پور (اصفهان) 7- بهرام معروف خانی (اردبیل) 8- احمد خرسانی پور (خراسان جنوبی) 9- علیرضا عبدولی (خوزستان) 10- امیرمحمد حسین زاده (توابع تهران)

    77 کیلوگرم: 1- برومند اصلان (لرستان) 2- امید زالی (توابع تهران) 3- علی اسکو (مازندران) و حمید عالی زاده (اردبیل) 5- امیررضا بیگلری (مرکزی) و مهدی عباسی (زنجان) 7- سینا کبیری (چهارمحال و بختیاری) 8- حسن رضوانی (کرمان) 8- حامد شیخ (سیستان و بلوچستان) 10- علی ایمانی (خراسان رضوی)

    82 کیلوگرم: 1- محمدامین احمدپوری (خوزستان) 2- عباس مهدی زاده (اصفهان) 3- احمد صلح دوست (فارس) و محمدحسین محمودی (تهران) 5- سامان عزیزی (کردستان) و امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان الف) 7- امیر شاه پروری (البرز) 8- سامان نجم سهیلی (لرستان) 9- نیاز روشنفکر (کرمان) 10- پدرام نادری (کرمانشاه)

    87 کیلوگرم: 1- مهدی ابراهیمی (قم) 2- علی شریفی (خوزستان) 3- مهرداد بهرامی (تهران) و ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی) 5- حسین پاکدین (مازندران) و میلاد خسروی (لرستان) 7- هاشم محمودی (اردبیل) 8- سعید سیاه پشت (توابع تهران) 9- محمد امیر نامجو (سیستان و بلوچستان) 10- رامین نوری (هرمزگان)

    97 کیلوگرم: 1- محمد نصرتی (تهران) 2- حسن قربانی (اصفهان) 3- مهدی خانی چگنی (لرستان) و وحید دادخواه (خراسان رضوی) 5- امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) و امیرحسین کریمی (کرمانشاه) 7- صادق عبدالهی (قم) 8- داود فلاحی (هرمزگان) 9- آرمین صالح (اردبیل) 10- محمد رضایی (مرکزی)

    130 کیلوگرم: 1- محمدسروش رنجبر (همدان) 2- مهدی زودآشنا (تهران) 3- سید سجاد مولایی (اردبیل) و فردین هدایتی (مازندران) 5- سجاد موسوی (خراسان رضوی) و علیرضا حسنوند (لرستان) 7- سمکو قربانی (کردستان) 8- محسن بهمنی (مرکزی) 9- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) 10- پارسا نظری (خوزستان)

     

     رده بندی تیمی: 1- خوزستان 126 امتیاز 2- تهران 120 امتیاز 3-مازندران 92 امتیاز 4- لرستان 91 امتیاز 5- اصفهان 82 امتیاز 6- فارس 82 امتیاز 7- قم 73 امتیاز 8- توابع تهران 68 امتیاز 9- خراسان رضوی 66 امتیاز 10- سیستان و بلوچستان 58 امتیاز


    نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده می باشد.


    دریافت

    http://iwf.ir/lnks/62474/-.aspx