نسخه چاپی

مهرداد مردانی:

برای کسب مدال طلا به نروژ می روم
 • ۱۲:۲۳ ۱۴۰۰/۶/۲۳
 • تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان برای حضور در رقابت های جهانی نروژ در خانه ی کشتی شهید مصطفی صدرزاده در حال برگزاری است.

  مهرداد مردانی ملی پوش وزن 60 کیلوگرم کشورمان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی، در خصوص اردوها و نحوه برگزاری گفت: شرایط اردوها بسیار خوب است و بهترین تمرینات را زیر نظر کادر فنی برگزار می کنیم. پیست دو میدانی هم که جدیدا افتتاح شده باعث می شود که ما در این شرایط سخت کرونا جا به جا نشویم و خدایی نکرده به این ویروس مبتلا نشویم.

  وی در خصوص مسابقات جهانی گفت: تجربه کافی برای حضور در این مسابقات را دارم و حریفان را کامل می شناسم و با اکثر آنها کشتی گرفته ام و برای  کسب مدال طلا به این مسابقات می روم  و به امید خدا با دست پر بر می گردم. حریفان اصلی من در این رقابت ها کشورهای روسیه، قرقیزستان، ترکیه و مولداوی هستند.

  مردانی در خصوص مربیان سازنده حاضر در تیم ملی گفت: حضور این مربیان صد در صد مفید است چراکه هم دانش مربیان سازنده در کنار کادر فنی بالا رفته است و هم می توانند بهترین کشتی گیران را تربیت کنند و هم اینکه انگیزه خود این مربیان برای کار بیشتر می شود که در استانهایشان قویتر ظاهر شوند. اکثر کشتی گیران با مربیان سازنده خودشان راحت تر هستند. مثلا به شخصه من با رضایی مربی خودم ارتباط نزدیک تری دارم و با توجه به این موضوع به کادر فنی بیشتر نزدیک شده ام.

  فرنگی کار 60 کیلو در مورد مسابقات انتخابی گفت: حضورم در انتخابی و پیروزی مقابل حریفم موجب شدتا بعد از یکسال و نیم دوری دوباره دوبنده تیم ملی را پس بگیرم.

  وی در مورد لیگ برتر که بعد از مسابقات جهانی برگزار خواهد شد گفت: با تیم فولادین ذوب آمل قرار داردم، حضور در لیگ باعث می شود که کشتی گیران آمادگی خود را از دست ندهند، البته لیگ کشتی در آمد مالی آنچنانی برای کشتی گیران ندارد ولی گوشه ای از مشکلات آن ها را برطرف می کند.

  http://iwf.ir/lnks/61651/-.aspx