نسخه چاپی

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام مدوید- بلاروس

فروتن عصر امروز برای کسب مدال طلا به میدان می رود
فیروزپور به دیدار رده بندی راه یافت
 • ۱۶:۵۴ ۱۴۰۰/۶/۲۱
 • مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام الکساندر مدوید عصر امروز (یکشنبه) در شهر مینسک بلاروس برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در مسابقات پنج وزن دوم، 2 کشتی گیر از کشورمان حضور دارند که عباس فروتن در وزن 125 کیلوگرم برای کسب مدال طلا به میدان می رود و امیرحسین فیروزپور در وزن 92 کیلوگرم نیز برای کسب مدال برنز مقابل حریف خود قرار می گیرد.

  نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

  در وزن 92 کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور اول آرکادزی پاهاسین از بلاروس را با نتیجه  8 بر 2 از پیش رو برداشت وی در دور دوم مقابل عمرحاجی محمداف از بلاروس با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، فیروز پور به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه  12 بر 2 مقابل ادلان تاسویف از بلاروس به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار به مصاف سعید احمداف از روسیه می رود.

  در وزن 125 کیلوگرم عباس فروتن در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر الکسی ژورژولیانی از گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 13 بر 2 مقابل سولومون ماناشویلی از گرجستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فروتن عصر امرزو در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر ویتالی پلاسنیاک از بلاروس را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار مقابل دیانیس خرامیانکوف از بلاروس قرار می گیرد.

  مسابقات رده بندی و فینال اوزان فوق تا ساعتی دیگر برگزار می شود.


  http://iwf.ir/lnks/61641/-.aspx