نسخه چاپی

از سوی همراه اول، حامی مالی تیم های ملی کشتی (همراه با گزارش تصویری)

از مدال آوران المپیک توکیو، تجلیل شد
 • ۱۴:۱۱ ۱۴۰۰/۶/۳
 • همراه اول بعنوان حامی مالی تیم های ملی کشتی، از مدال آوران المپیک و سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی تجلیل بعمل آورد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این مراسم که با حضور مهدی اخوان مدیرعامل همراه اول بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد، توسط مدیرعامل همراه اول حامی تیم های ملی کشتی از غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در المپیک توکیو، محمدرضا گرایی، محمدهادی ساروی دارندگان مدال های طلا و برنز المپیک در کشتی فرنگی و حسن یزدانی و امیرحسین زارع دارندگان مدال های نقره و برنز المپیک توکیو در کشتی آزاد با اعطای لوح تقدیر و تندیس تجلیل بعمل آمد.

  در این مراسم مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه در سالیان اخیر این اپراتور از حوزه های مختلف حمایت کرده است، اظهار داشت: همراه اول حدود 102 میلیون سیم کارت دست مردم دارد که از جمعیت کشور بیشتر بوده و حدود 60 درصد سهم بازار از آن این اپراتور است.

  اخوان با تاکید بر اینکه حمایت این اپراتور از ورزش کشتی تبلیغاتی نیست گفت: حمایت ما از کشتی در راستای مسؤولیت اجتماعی است.

  وی افزود: پیش از این نیز در راستای مسؤولیت اجتماعی، شبکه دانش آموزی «شاد» را راه اندازی کردیم که تمامی بخش های آن به صورت رایگان تحویل وزارت آموزش و پرورش شد. هم اکنون حدود 14 میلیون دانش آموز در کشور وجود دارد که حدود 12 میلیون آنها از «شاد» استفاده می کنند.

  مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه کشتی هسته ورزش کشور است، از ادامه حمایت این  اپراتور از این ورزش خبر و نوید داد که از برنامه های استعدادیابی در این ورزش نیز حمایت می کند.

  رئیس فدراسیون کشتی نیز در این مراسم ضمن تشکر از حمایت های همراه اول از ورزش کشتی در دو سال اخیر اظهار داشت: وقتی فدراسیون را تحویل گرفتیم بدهی سنگین داشت و آقای اخوان مثل یک برادر در کنار فدراسیون قرار گرفت و رفیق روزهای بد ما بود.

  وی افزود: در ابتدای کار این فدراسیون در رده بندی های جهانی وضعیت خوبی نداشتیم؛ ولی الان با حمایت های همراه اول جایگاه بهتری داریم؛ بطوری که در مسابقات اخیر جوانان جهان در رشته آزاد با 5 مدال طلا  قهرمان و در رشته فرنگی نایب قهرمان شدیم.

  گفتنی است همراه اول در دو سال اخیر حامی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشور بوده که این تیم ها موفقیت های بسیاری در مسابقات جهانی و آسیایی داشته اند.


  لازم به ذکر است محمد بنا به دلیل حضور در تمرینات تیم ملی در این مراسم حضور نیافته بود.

  http://iwf.ir/lnks/61491/-.aspx