نسخه چاپی

اردوی تفریحی تیم ملی کشتی آزاد در منطقه کردان (گزارش تصویری)

آزادکاران چند روز بدور از تمرینات
 • ۸:۳۰ ۱۴۰۰/۴/۲۶
 • اعضای تیم ملی کشتی آزاد پس از پایان چهاردهمین مرحله از تمرینات خود برای چند روز استراحت در منطقه کردان کرج حضور یافتند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اعضای تیم ملی کشتی آزاد که تمرینات پرفشاری را برای حضور در المپیک توکیو پشت سر گذاشته اند، پس از پایان مرحله چهاردهم اردوی خود برای چند روز در یکی از ویلاهای منطقه ی کردان کرج حضور یافتند.

  آزادکاران در این چند روز خارج از فضای اردویی و بدور از تمرینات استراحت می کنند تا کمی از خستگی تمرینات از بدن هایشان خارج شود.


  مرحله ی پایانی تمرینات ملی پوشان آزادکار برای حضور در المپیک توکیو از روز 28 تیرماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار می شود و نمایندگان کشورمان روز 8 مردادماه تهران را به مقصد ژاپن ترک خواهند کرد.

  رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم، مرتضی قیاسی در وزن 65 کیلوگرم، مصطفی حسین خانی در وزن 74 کیلوگرم، حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در وزن 97 کیلوگرم و امیرحسین زارع در وزن 125 کیلوگرم نمایندگان کشورمان در رقابت های کشتی آزاد المپیک توکیو هستند که با هدایت غلامرضا محمدی سرمربی و سایر مربیان تیم ملی کشتی آزاد به مصاف رقیبان خود خواهند رفت.

  http://iwf.ir/lnks/61056/-.aspx