نسخه چاپی

رقابت های کشتی ساحلی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور- انزلی

نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
  • ۲۲:۳۰ ۱۴۰۰/۴/۶
  • نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی ساحلی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور مشخص شدند.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی ساحلی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور گرامیداشت زنده یادان سیدعلی موسوی و سهیل پرسته، که روزهای 5 و 6 تیرماه در بندر انزلی برگزار شد به شرح زیر است:

    نوجوانان:
    50 کیلوگرم: 1- محمد رمضانی (خراسان جنوبی) 2- عرشیا حدادی (مازندران) 3- محمدرضا حسینی جلالوندی (البرز)
    60 کیلوگرم: پژمان ذوالفقاری (مازندران) 2- محمدرضا خدادی گله (چهارمحال وبختیاری) 3- عرفان سنچولی (گلستان)
    70 کیلوگرم: 1- محمدمهدی شیخلر (مرکزی) 2- احسان نعیمی (خوزستان) 3- محمدرضا فرضی پور (گیلان)
    80 کیلوگرم: 1- محمدجواد صالحی (مازندران) 2- محمود محمودزاده (تهران) 3- آرین حسنی (گیلان)
    رده بندی تیمی: 1- مازندران 72 امتیاز 2- مرکزی 43 امتیاز 3- گیلان 1 40 امتیاز 4- خراسان جنوبی 36 امتیاز 5- گیلان 2 36 امتیاز 6- البرز 33 امتیاز 7- تهران 32 امتیاز 8- گلستان 24 امتیاز 9- خوزستان 20 امتیاز 10- فارس 20 امتیاز

    جوانان:
    70 کیلوگرم: 1- کوروش صفرقلی زاده (آزاد) 2- محمود حیدری (تهران) 3- سجاد گودرزی (توابع)
    80 کیلوگرم: 1- امیرعلی صیاد (گیلان) 2- محمدجواد عباس زاده (گیلان) 3- امیرحسین کریمی فیروزجائی (آزاد)
    90 کیلوگرم: 1- محمدرضا غلامی پویا (تهران) 2- محمدجواد پوربابا (قم) 3- سینا ثابت قدم (آذربایجان شرقی)
    90+ کیلوگرم: 1- سیدرضا حسینیان (مازندران) 2- حسین نوری (تهران) 3- رضا زندی اغوری (البرز)
    رده بندی تیمی: 1- تهران 65 امتیاز 2- مازندران 45 امتیاز 3- گیلان 1 43 امتیاز 4- توابع تهران 33 امتیاز 5- گیلان 31 امتیاز 6- البرز 21 امتیاز 7- قزوین 20 امتیاز 8- گلستان 18 امتیاز 9- فارس 16 امتیاز 10- آذربایجان شرقی 15 امتیاز

    بزرگسالان:
    70 کیلوگرم: 1- محمد زمانی (توابع تهران) 2- علی اکبر زرودی (آزاد)  3-  غلامرضا عبداله پور (گیلان) و محمدرضا عسگرپور (آزاد)
    80 کیلوگرم: 1- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) 2- حمید الهیان (خراسان شمالی) 3- سعید بکارثانی (توابع تهران) و رضا فولادوند (مرکزی)
    90 کیلوگرم: 1- سینا عموپور (هرمزگان) 2- اشکان عزیزی (آزاد) 3- علیرضا صابریان (مازندران) و محمد صفایی (البرز)
    90+ کیلوگرم: 1- سجاد بوداغی (مازندران) 2- سهیل قلی پور (آزاد) 3- سجاد رسولی (گیلان) و اشکان مردانی (لرستان)
    نفر اول سوم، در دیدار بین نفرات سوم مشترک به پیروزی دست یافته است.

    رده بندی تیمی: 1- مازندران 74 امتیاز 2- آزاد 70 امتیاز 3- هرمزگان 39 امتیاز 4- گیلان 1 32 امتیاز 5- تابع تهران 29 امتیاز 6- لرستان 24 امتیاز 7- خراسان شمالی 20 امتیاز 8- اصفهان 18 امتیاز 9- البرز 17 امتیاز 10 قزوین 16 امتیاز

    نتایج کامل مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.


    http://iwf.ir/lnks/60916/-.aspx