نسخه چاپی

عبدالمهدی نصیرزاده:

مراسم تجلیل از نخبگان لیگ بیستم به زودی برگزار می شود
مسابقات لیگ دسته یک از ابتدای تیرماه و لیگ برتر بعد از جهانی نروژ آغاز می شود
 • ۱۱:۵۱ ۱۳۹۹/۱۲/۶
 • عبدالمهدی نصیرزاده گفت: مراسم تجلیل از نخبگان بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی جام یادگار امام (ره) به زودی برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دکتر عبدالمهدی نصیرزاده رئیس سازمان لیگ کشتی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: به فضل خدا بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) پس از اخذ مجوزهای لازم و رعایت پروتکل های بهداشتی به شکل مطلوب و با شکوهی برگزار شد.

  وی ادامه داد: سازمان لیگ کشتی در نظر دارد به زودی مراسمی را به جهت تجلیل از نخبگان لیگ بیستم برگزار نماید.

  نصیرزاده در مورد ادامه برنامه های سازمان لیگ گفت: در صورتی که شرایط به جهت شیوع ویروس کرونا مساعد باشد، قصد داریم رقابت های لیگ دسته اول کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور را از هفته اول تیرماه آغاز کنیم.

  وی در مورد زمان شروع برگزاری بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی گفت: همانطور که می دانید ما رقابت های المپیک و پس از آن رقابت های جهانی کشتی در نروژ را پیش رو داریم و بلافاصله پس از اتمام رقابت های جهانی، در صورت مهیا بودن شرایط، رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور آغاز خواهد شد.

  نصیرزاده در پایان خاطرنشان کرد: برنامه های سازمان لیگ کشتی همانند سال قبل، به صورت منظم برگزار و سعی بر این داریم که رقابت های لیگ امسال در سطح بالاتر و با کیفیت بهتری برگزار شود.

  http://iwf.ir/lnks/60013/-.aspx