نسخه چاپی

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور- گروه ج- شیراز/

کردستان بعنوان قهرمانی رسید
تیم های برتر مشخص شدند
  • ۱۲:۲۳ ۱۳۹۵/۸/۲۲
  • تیم کردستان به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گروه ج رسید.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گروه ج روزهای 21 و 22 آبان ماه در شهر شیراز برگزار شد و در پایان تیم کردستان به عنوان قهرمانی رسید و تیم های فارس و اصفهان دوم و سوم شدند.

    رده بندی تیمی: 1- کردستان 2- فارس 3- اصفهان 4- سمنان 5- خوزستان 6- هرمزگان 7- ایلام 8- بوشهر 9- کرمان 10- یزد 11- کهگیلویه و بویراحمد 12- خراسان جنوبی

    نتایج دیدارهای فینال و رده بندی به شرح زیر است:
    دیدار فینال: کردستان 5- فارس 3
    دیدار رده بندی: اصفهان 5- سمنان 3
    کسب مقام پنجم:
    خوزستان، برنده 4- هرمزگان 4 (امتیاز مثبت 20 به 14 به سود خوزستان)
    کسب مقام هفتم:
    ایلام 6- بوشهر 2
    کسب مقام نهم:
    کرمان 6- یزد 2
    کسب مقام یازدهم:
    کهگیلویه و بویراحمد 6- خراسان جنوبی 2


    نتایج مسابقات نیمه نهایی به شرح زیر است:
    فارس 5 – سمنان 3
    کردستان، برنده 4 – اصفهان 4 (امتیاز فنی بیشتر به سود کردستان)
    مسابقات نیمه نهایی برای مشخص شدن تیم های حاضر در رقابت های پنجم تا هشتم:
    هرمزگان 5- بوشهر 3
    خوزستان 5- ایلام 3
    مسابقات نیمه نهایی برای مشخص شدن تیم های حاضر در رقابت های هشتم تا دوازدهم:
    یزد 5- خراسان جنوبی 3
    کرمان 7 – کهگیلویه و بویراحمد یک


    رده بندی تیمی پس از پایان مسابقات مقدماتی:
    گروه الف: 1- کردستان 2- هرمزگان 3- کرمان 4- چهارمحال و بختیاری
    گروه ب: 1- اصفهان 2- بوشهر 3- کهگیلویه و بویراحمد
    گروه ج: 1- سمنان 2- ایلام 3- یزد
    گروه د: 1- فارس 2- خوزستان 3- خراسان جنوبی


    نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

    گروه الف:
    کردستان 7- کرمان یک
    هرمزگان 6- چهارمحال و بختیاری 2
    کردستان 8- چهارمحال و بختیاری صفر
    کردستان 7- هرمزگان یک
    کرمان 6- چهارمحال و بختیاری 2
    هرمزگان، برنده 4- کرمان 4 (دو تیم در امتیاز مثبت و تعداد ضربه فنی برابر شدند و به دلیل امتیاز فنی بیشتر تیم هرمزگان برنده شد)

    گروه ب:
    اصفهان 8- کهگیلویه و بویراحمد صفر
    اصفهان 6- بوشهر 2
    بوشهر 5- کهگیلویه و بویراحمد 3

    گروه ج:
    سمنان 6- یزد 2
    ایلام 5- یزد 2
    سمنان 6- ایلام 2

    گروه د:
    خوزستان 7- خراسان جنوبی یک
    فارس 7- خراسان جنوبی یک
    فارس 5- خوزستان 3


    رده بندی انفرادی نفرات برتر اول تا دهم به شرح زیر است:


    وزن

    مقام اول

    مقام دوم

    مقام سوم

    مقام چهارم

    مقام پنجم

    مقام ششم

    مقام هفتم

    مقام هشتم

    مقام نهم

    مقام دهم

    57 کیلو

    نادرحاج آقانیا

    حبیب اله سهرابی لر

    سجاد صالح پور

    عبدالرضا رستگار

    محمد چاکری

    زانیار شیخ احمدی

    سجاد چهره قانی

    یوسف کارگر

    سجاد وفائی

    محمد سراج

    کرمان

    ایلام

    اصفهان

    فارس

    هرمزگان

    کردستان

    کهکیلویه وبویراحمد

    یزد

    خوزستان

    سمنان

    61 کیلو

    امیر فتاح

    علیرضا عالمیان

    محمد نظری

    میلاد ورمقانی

    سلمان غلامی

    یونس شکری

    بهمن عزیزی

    محمد حسین دهقانی

    جمکت اله ملتفت

    ابوالفضل بیگی

    اصفهان

    کرمان

    هرمزگان

    کردستان

    سمنان

    ایلام

    خوزستان

    یزد

    فارس

    خراسان جنوبی

    65 کیلو

    سیاوش احمد زاده

    مصطفی ابراهیمی

    بهرام محمد قاسمی

    جاوید نیکنام

    فخرالدین اسدی

    امیر نوری

    حجت رضائی

    علی میرحسینی

    علیرضا وفا

    سعادت علیخانی

    کردستان

    خراسان جنوبی

    ایلام

    بوشهر

    کرمان

    سمنان

    اصفهان

    یزد

    فارس

    چهارمحال وبختیاری

    70 کیلو

    سعید صالحی

    جمال عبادی

    علی سمیعی پا قلعه

    هومن رشیدی

    محمد جواد میرزائیان

    ولی خیراندیش

    فرشید احمد پور

    جابر نژادی

    علی اصغر محمد قاسمی

    وحید ثمر بخش

    کردستان

    خوزستان

    هرمزگان

    اصفهان

    سمنان

    یزد

    کهکیلویه وبویراحمد

    کرمان

    ایلام

    فارس

    74 کیلو

    محمد زارعی

    جمال رمضانی

    سعید بکار ثانی

    محمد رضا خدر

    حامد کیانی

    رامین حاجتی

    علی سیفی

    امید مهدوی نیکو

    احسان فرج پور

    محمد رضا ابراهیمی

    کردستان

    خوزستان

    کرمان

    سمنان

    اصفهان

    کهکیلویه وبویراحمد

    ایلام

    هرمزگان

    فارس

    خراسان جنوبی

    86 کیلو

    نادرحامدی پور

    سعید امیری

    کوهسار محمد خانی

    امیرحسین عرب

    علیرضا سلیمانی

    اشکان رادان

    علی بهمئی

    مسعود طاهرنژاد

    احسان سلجوقی

    محمد جواد انتظاری

    فارس

    هرمزگان

    کردستان

    سمنان

    اصفهان

    ایلام

    خوزستان

    کهکیلویه وبویراحمد

    کرمان

    یزد

    97 کیلو

    احسان امینی

    شورش آقائی

    عارف خلفیان

    مجتبی حامدی پور

    شهرام شول

    سید محمد حسن دهبان پور

    سعید عموزاده

    محمد رسول احمدی

    علی محمد قاسمی پور

    مجید آذر بخش

    بوشهر

    کردستان

    اصفهان

    فارس

    کرمان

    خوزستان

    ایلام

    هرمزگان

    یزد

    کهکیلویه وبویراحمد

    125 کیلو

    پوریا رحمانی

    سعید امیری

    علی اصغری

    محمد نظامی

    احمد رضا عابدینی

    آرمین غفاری

    علی عبدالی

    یاسر نوروزی

    علی قبادی

    مجید سعیدی

    فارس

    بوشهر

    کردستان

    هرمزگان

    اصفهان

    کرمان

    خوزستان

    سمنان

    ایلام

    خراسان جنوبی

    نتیجه تیمی

    کردستان

    فارس

    اصفهان

    سمنان

    خوزستان

    هرمزگان

    ایلام

    بوشهر

    کرمان

    یزد




    نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل pdf در لینک زیر قابل دریافت است.



    http://iwf.ir/lnks/47508/-.aspx