غلامرضا محمدی: کشتی کار بسیار سختی در المپیک دارد

دوشنبه ۶ آذر ۱۴۰۲ 10:44
لرستان نتیجه تاریخی گرفت

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد، با تمجید از عملکرد کشتی لرستان در کسب عنوان قهرمانی جوانان ایران، گفت: کشتی لرستان با ادامه این روند به روزهای خوب خود بازمی‌گردد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، و به نقل از ایسنا غلامرضا محمدی با تبریک عنوان نخست تیم کشتی آزاد جوانان لرستان در رقابت‌های قهرمانی کشور، اظهار کرد: یک نتیجه تاریخی درباره کشتی استان رقم خورد و قطعا دوران بازگشت کشتی لرستان به روزهای خوب خود فرا رسیده است. این اتفاق می‌تواند برای سایر استان ها نیز این امیدواری را ایجاد کند که آن‌ها نیز می‌توانند با برنامه‌ریزی در جهت رشد کشتی استان‌هایشان گام بردارند.

دارنده ۲ مدال نقره و ۲ برنز جهان، افزود: کشتی لرستان به روزهای خوب خود بازگشته واین قهرمانی نوید روزهای درخشان برای کشتی این استان خواهد بود. در ۳ سالی که هیات کشتی لرستان با ریاست دکتر بهرامی کار خود را دنبال می‌کند، اتفاقات بسیار خوبی در تمامی رده‌های کشتی لرستان رخ داده و این نتیجه جز با همدلی و برنامه‌ریزی درست و اصولی بدست نیامده است. خدا را شکر سال به سال نتایج بهتر از قبل شده و امیدوارم کشتی استان با همین روند به کار خود ادامه بدهد.

پیشکسوت لرستانی کشتی ایران، با بیان اینکه کشتی لرستان می‌تواند در همه رده‌ها به کشتی ایران کمک کند، گفت: امیدوارم سایر استان‌های کشتی خیز مثل همدان، کرمانشاه، گلستان و قزوین نیز بتوانند به روزهای خوب خود بازگردند چرا که رشد آن‌ها می‌تواند در نهایت به موفقیت کشتی ایران منجر شود. این موفقیت ابتدای راه کشتی لرستان است و به شخصه با توجه به اتفاقات رخ داده در کشتی استان و نگاه ویژه فدراسیون کشتی، انتظار دارم این موفقیت‌ها بیش از پیش شود. وقتی لرستان در رده های سنی نوجوانان و جوانان افتخارآفرینی می‌کند، قطعا تا یکی دو سال آینده در رده بزرگسالان نیز جزو مدعیان ایران خواهد شد.

محمدی با درخواست از مسئولان استان لرستان برای کمک هر چه بیشتر به رشد کشتی این استان، خاطرنشان کرد: امیدوارم مسئولان استان با حمایت از اقدامات هیات کشتی، تا حد توان از کشتی گیران و مربیان استان حمایت کنند و بخش خصوصی نیز در این بحث سهیم شود.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد ایران، در پایان درباره شرایط کشتی ایران برای حضور در المپیک، گفت: برای ورزش ایران و مخصوصا کشتی در المپیک پاریس آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم همه جامعه کشتی همدل و همراه در کنار هم باشیم و بخاطر سرافرازی کشتی از تیم ملی حمایت کنیم چرا که کشتی از هر چیزی مهم‌تر است و تاریخ ثابت کرده هر گاه همه در کنار هم و متحد بوده‌ایم به بهترین افتخارات رسیده‌ایم. قطعا کار بسیار سختی در المپیک خواهیم داشت اما با همدلی می توانیم بار دیگر شاهد افتخارآفرینی کشتی در این رویداد بزرگ باشیم.


برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد
با حضور 360 کشتی گیر از شهر زنجان
تمرین تیم ملی کشتی آزاد جوانان به میزبانی استان سمنان (گزارش تصویری)
آغاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در شهر ری
برگزاری مسابقات چندجانبه کشتی آزاد و فرنگی به میزبانی استان کردستان
پایان لیگ کشتی آزاد و فرنگی نونهالان استان تهران با معرفی تیم های برتر
هشتمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان - تنکابن (گزارش تصویری 6)
هشتمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان - تنکابن (گزارش تصویری 5)
کلیپی از تمرینات تیم ملی کشتی آزاد جوانان در سمنان
تمرین دومیدانی و هوازی تیم ملی کشتی آزاد جوانان به میزبانی سمنان (گزارش تصویری)
هشتمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان - تنکابن
هشتمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان - تنکابن
هشتمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان - تنکابن
هشتمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان - تنکابن