نسخه چاپی

اخباری از کشتی استان قم

تجلیل از فرنگی کاران قم با حضور نماینده مردم قم در مجلس
  • ۱۰:۱۵ ۱۴۰۱/۱۱/۴
  • با حضور دکتر احمد امیرآبادی نماینده مردم قم و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، مدیر کل ورزش و جوانان، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، مدیر کل امور اقتصادی استانداری، معاون توسعه منابع اداره کل ورزش و جوانان، اعضاء هیات رئیسه هیات کشتی و تنی چند از پیشکسوتان کشتی استان از ۱۲ فرنگی کار قم تجلیل به عمل آمد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این مراسم که در خانه کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی مجموعه ورزشی جواد الائمه (ع) به انجام رسید از حسین قادری، ابوالفضل شیری، محمد امین ابوالحسنی ، علی بیگدلی، علی اصغر جباری پنج فرنگی کار استان قم که در مسابقات استعدادهای برتر کشور صاحب مدال شدند تجلیل شد.

    امیرمهدی سعیدی نوا و شاهین میکائیلی دارنده مدال طلا و برنز رقابت‌های قهرمانی آسیا در بحرین از دیگر کشتی‌گیران قم بودند که در این مراسم از آنان تجلیل به عمل آمد.

    ناصر تهرانی، روح‌الله میکائیلی، مهدی علیزاده پورنیا، محمد علی حیدری و امیرعباس مرادی به عنوان مربیان سازنده کشتی فرنگی قم که کار هدایت تیم‌های اعزامی استان به مسابقات مختلف را بر عهده دارند از دیگر نفرات حاضر در این مراسم بودند که از آنان تقدیر و تجلیل شد.
    http://iwf.ir/lnks/67810/-.aspx