نسخه چاپی

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان:

مسابقات با نام گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم برگزار می شود
مجوز حضور 300 تماشاگر برای حضور در سالن رقابت های قهرمانی کشور را گرفته ایم
 • ۱۴:۲۸ ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
 • استان گلستان و شهر گرگان طی روزهای 22 تا 24 دی ماه میزبان رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه ی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا، بازی های آسیایی چین و رقابت های جهانی صربستان است.

  قاسمعلی برزمینی مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: ابتدا از آقای ریاست فدراسیون کشتی تشکر می نم که میزبانی این مسابقات بسیار مهم را به استان ما دادند.

  وی ادامه داد: ستاد برگزاری مسابقات را تشکیل داده ایم، جلساتی در استانداری داشته ایم و افراد حاضر در کمیته های مختلف برگزاری مسابقات مشخص شده اند.

  برزمینی تصریح کرد: پس از برگزاری شورای تأمین استان، ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما مجوز حضور 300 نفر تماشاگر در سالن آزادی را داده است.

  وی در مورد اسکان و میزبانی از تیم ها تصریح کرد: محل اسکان تمام تیم ها مشخص شده است و دستگاه های اجرایی با محوریت استانداری به میدان آمده اند. امیدوارم با تمهیداتی که در نظر گرفته شده است میزبانی خوبی از این مسابقات داشته باشیم.

  برزمینی اظهار داشت: کشتی گلستان در سال های دور جایگاه بالایی در کشور داشته است. خانه کشتی خوبی در این استان افتتاح شد تا نونهالان و نوجوانان به این سالن بیایند و آینده کشتی استان را بسازند.

  وی ادامه داد: قطعا برگزاری این مسابقات برای استان ما بسیار مهم است و باید دوباره خود را به جایگاه اصلی مان برگردانیم.

  مسئول ستادبرگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور گفت: تعداد ورزشکارانی که در این مسابقات حضور خواهند داشت، بسیار زیاد است. از ظرفیت خیرین و شرکت های خصوصی کمک گرفته ایم، چراکه نمی توانیم از منابع دولتی زیاد استفاده کنیم، جلسه ای نیز در اتاق بازرگانی استان داشته ایم تا بتوانیم کمک هایی را برای تامین بودجه یک میلیارد تومانی این مسابقات به دست آوریم.

  برزمینی در پایان گفت: با توجه که این مسابقات در دی ماه برگزار می شود، تصمیم گرفتیم که این رقابت ها را با نام گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافعین حرم استان گلستان برگزار کنیم.

  http://iwf.ir/lnks/62642/-.aspx