نسخه چاپی

دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد گروه الف – جام یادگار امام (ره)

داروسازی سهند ارس تیم برتر دور رفت شد
نتایج مسابقات برگزار شده

  • ۱۸:۷ ۱۴۰۰/۸/۵
  • دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه الف از صبح امروز در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی فدارسیون کشتی، در دور رفت گروه الف 3 دیدار برگزار شد که امید لرستان با نتیجه 10 بر صفر از سد تیم آکادمی کشتی نادری خادم گذشت، تیم شرکت داروسازی سهند ارس با نتایج 9 بر 1 و 10 بر صفر به ترتیب تیم های امید لرستان و آکادمی کشتی نادری خادم را مغلوب کرد و تیم برتر این گروه شد.

    رده بندی تیمی در پایان دور رفت: 1- شرکت داروسازی سهند ارس 2- امید لرستان 3- آکادمی کشتی نادری خادم


     
    نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

    امید لرستان 10- آکادمی کشتی نادری خادم صفر (اسامی تیم لرستان در ابتدا آمده است)
    57 کیلوگرم: عبداله فولادوند، برنده 8- میلاد نادری 5
    61 کیلوگرم: امید سرلک، برنده 8- احسان رنجبر 1
    65 کیلوگرم: محمد میراحمدی، برنده 11- اسماعیل ناظریان 8
    70 کیلوگرم: اشکان کوشکی، برنده 9- سبحان اسکندری صفر
    74 کیلوگرم: رضا رک رک، برنده 4- حسن محمد محولاتی صفر
    79 کیلوگرم: مصطفی قیاسی چکا، برنده 13- حسن برهان صفر
    86 کیلوگرم: فردین بهرام وند، برنده 10- محمدامین اخلاقی صفر
    92 کیلوگرم: حسین واحدی، برنده 10- دانیال خرمی صفر
    97 کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده 4 (ضربه فنی) – علی سیفی صفر
    125 کیلوگرم: آرمان کاظمی، برنده 11 (ضربه فنی) – محمدرضا حسین پورشاهد صفر


    شرکت داروسازی سهند ارس 9- امید لرستان 1 (اسامی تیم ارس در ابتدا آمده است)
    57 کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده 11- عبداله فولادوند 1
    61 کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده 5- محمدرضا نوری 2
    65 کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده 2- محمد میراحمدی 2
    70 کیلوگرم: امیرحسین مقصودی 3- اشکان کوشکی، برنده 8
    74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده 12- مسعود آسترکی 1
    79 کیلوگرم: محمد نخودی، برنده 10 – مصطفی قیاسی چکا صفر
    86 کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده 10- فردین بهرام وند صفر
    92 کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده 11- حسین واحدی صفر
    97 کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده 14- وحید یوسفوند 7
    125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده 11- آرمان کاظمی صفر

    آکادمی نادری خادم صفر- شرکت داروسازی سهند 10 (اسامی تیم نادری در ابتدا آمده است)
    57 کیلوگرم: ابوالفضل کلانتریان صفر- علیرضا سرلک، برنده 9
    61 کیلوگرم: سید علیرضا شهناز صفر- محمد نامجومطلق، برنده 10
    65 کیلوگرم: امیرمحمد مهرانگیز صفر- ایمان صادقی، برنده 11
    70 کیلوگرم: عارف کمالی صفر – امیرحسین مقصودی، برنده 10
    74 کیلوگرم: محمد محولاتی صفر- مصطفی حسین خانی، برنده 10
    79 کیلوگرم: علیرضا شفیعی صفر- عبداله شیخ اعظمی، برنده 12
    86 کیلوگرم: محمدمهدی امینی منش صفر- سیدرضا هاشمی، برنده 8 (ضربه فنی)
    92 کیلوگرم: پویا نیکخو صفر- علیرضا کریمی، برنده 10
    97 کیلوگرم: علی سیفی صفر- حسین شهبازی، برنده 10
    125 کیلوگرم: محمدرضا حسین پور، صفر- امین طاهری، برنده 10


    http://iwf.ir/lnks/62062/-.aspx