نسخه چاپی

دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد گروه د – جام یادگار امام (ره)

نتایج دیدارهای گروه د مشخص شد
صدرنشینی فولادین ذوب آمل

  • ۱۹:۸ ۱۴۰۰/۸/۳
  • . دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه د امروز با برگزاری سه رقابت در تبریز برگزار شد

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، فولادین ذوب آمل مقابل مجتمع آلومینیوم حکمتی با نتیجه 8 بر 2 و مقابل پاس ناجا با نتیجه 6 بر 4 به پیروزی رسید و پاس ناجا نیز مقابل مجتمع آلومینیوم حکمتی با نتیجه 8 بر 2 به برتری دست یافت.

    بدین ترتیب رده بندی تیم های گروه د در پایان دور رفت به شرح زیر است:
    1- فولادین ذوب آمل 2- پاس ناجا 3- مجتمع آلومینیوم حکمتی

    نتایج کامل مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

    فولادین ذوب آمل 8 – مجتمع آلومینیوم حکمتی 2 (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است)
    57 کیلوگرم: علیرضا حاتمی، برنده 3- نقی رضوان نگارستان 1
    61 کیلوگرم: رضا اطری، برنده 5- محمد ملکی 2
    65 کیلوگرم: علی علیزاده 1- محمدرضا باقری، برنده 6
    70 کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده 5- حسین مصطفوی 4
    74 کیلوگرم: جمال خدابنده لو صفر- محمد شهبازنژاد، برنده 4
    79 کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده 7- علی غلامی 6
    86 کیلوگرم: هادی وفایی پور، برنده 16- حامد منافیان 5
    92 کیلوگرم: اشکان عزیزی، برنده 9- افشار عزیزی صفر
    97 کیلوگرم: علی شعبانی، برنده 7- عرفان حسین زاده صفر
    125 کیلوگرم: یداله محبی، برنده 11- مرتضی جانمحمدزاده صفر


    فولادین ذوب آمل 6- پاس ناجا 4 (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است)
    57 کیلوگرم: نادر نصری سماکوش، برنده 2- علی قلی زادگان 1
    61 کیلوگرم: امیرحسین سبزعلی 2- رضا اطری، برنده 3
    65 کیلوگرم شایان حمزه 3- ابوالفضل حاجی پور، برنده 4
    70 کیلوگرم: محمد یوسفی 3- محمدمهدی یگانه جعفری، برنده 3
    74 کیلوگرم: فریبرز بابایی، برنده 5- جمال خدابنده لو صفر
    79 کیلوگرم: محمد یدالهی نیا 1- امیرحسین کاووسی، برنده 7
    86 کیلوگرم: مهدی هدایتی، برنده 4- هادی وفایی پور 3
    92 کیلوگرم: سیدمحمدحسین میرباغبان، برنده 6 – ارشک محبی 5
    97 کیلوگرم: سبحان اصغری صفر- محمدحسین محمدیان، برنده 10 (ضربه فنی)
    125 کیلوگرم: سیدرضا چراغی صفر- یداله محبی 7


    مجتمع آلومینیوم حکمتی 2- پاس ناجا 8 (اسامی تیم حکمتی در ابتدا آمده است)
    57 کیلوگرم: نقی رضوان صفر- نادر نصری، برنده 5
    61 کیلوگرم: محمد ملکی، برنده 12 (ضربه فنی)- امیرحسین سبزعلی 4
    65 کیلوگرم: محمدرضا باقری 5 – شایان حمزه، برنده 10
    70 کیلوگرم: حسین مصطفوی 7- امیررضا اکبرزاده، برنده 10
    74 کیلوگرم: محمد شهبازنژاد 2- فریبرز بابایی، برنده 6
    79 کیلوگرم: محسن مصطفوی 3- رضا ابراهیم نژاد، برنده 5
    86 کیلوگرم: حامد منافیان، برنده 4- حسین خواجه صالحانی 2
    92 کیلوگرم: علی اقدامی صفر- سید محمدحسین میرباغبان، برنده 7 (ضربه فنی)
    97 کیلوگرم: علیرضا پوراسد 2- سبحان اصغری، برنده 12
    125 کیلوگرم: مرتضی جان محمدزاده 4- معراج شادی، برنده 6

    http://iwf.ir/lnks/62041/-.aspx