نسخه چاپی

در نامه ای به کمیته ملی المپیک انجام شد

معرفی پنج تن از چهره های شاخص کشتی برای ساخت تندیس
  • ۹:۲ ۱۳۹۹/۱۲/۵
  • فدراسیون کشتی طی نامه ای به کمیته ملی المپیک، پنج تن از چهره های شاخص کشتی را برای ساخت تندیس (سردیس) و جای گذاری آن در موزه این کمیته معرفی کرد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، فدراسیون کشتی ضمن تشکر و قدردانی از همت والا و حرکت ارزشمند کمیته ملی المپیک نسبت به گشایش تالار مشاهیر ورزش ایران و رونمایی از تندیس قهرمانان و افتخارآفرینانان ورزش کشور نام پنج تن از چهره های شاخص کشتی را برای ساخت تندیس به این کمیته معرفی کرد.

    استاد کیومرث ابوالملوکی ملقب به پدر کشتی نوین ایران، استاد حبیب اله بلور سرمربی تیم ملی کشتی ایران در رقابت های جهانی و المپیک، استاد سید محمد خادم حقیقت رئیس اسبق فدراسیون کشتی و از چهره های پرتلاش و موثر کشتی کشور، استاد حاج محمدرضا طالقانی رئیس اسبق فدرسایون کشتی و از چهره های پرتلاش و موثر کشتی کشور و استاد محمد بناء سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و بهترین مربی جهان چهرها های شاخص کشتی ایران معرفی شده به کمیته ملی المپیک هستند.

    همچنین فدراسیون کشتی در جریان روند ساخت تندیس استاد منصور برزگر دارنده مدال طلای جهان و نقره المپیک و سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد قرار دارد.

    http://iwf.ir/lnks/60005/-.aspx