رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان – جام هاشمی نژاد – بهشهر

جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ 19:41
تیم ایران بعنوان قهرمانی رسید
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
نتایج کامل مسابقات


رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام شیهد سید عبدالکریم هاشمی نژاد طی روزهای 15 و 16 اردیبهشت ماه با حضور تیم هایی از ایران، گرجستان، ارمنستان و تاجیکستان در شهر بهشهر استان مازندران برگزار شد و در پایان تیم کشورمان بعنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان این مسابقات تیم ایران با 250 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و تیم های ارمنستان و تاجیکستان به ترتیب با 20 و 6 امتیاز دوم و سوم شدند.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:


57 کیلوگرم: 1- ابراهیم خواری  2- شهداد خسروی 3- مهدی ویسی و امیرعلی فریدی 5- گالیک کاراپتیان (ارمنستان) و میلاد ولی زاده 7- پوریا کاظمی 8- علی یحیی پور 9- محمدجواد یخکشی 10- سینا زندی

61 کیلوگرم: 1- امیرحسین شامی 2- محمدمهدی پلنگ وار 3- آرمین حبیب زاده و امیرمحمد غلام نژاد 5- علیرضا اصلانی و علی قلی زادگان 7- علی خرمدل 8- یاسین رضایی 9- محمدامین شاه مرادی 10- امیرحسین مهدوی

65 کیلوگرم: 1- عباس ابراهیم زاده  2- پویا کاکائی 3- اشکان مجریان و جواد جوادی 5- علی کرم پور و سامول گورگیان (ارمنستان) 7- سجاد نرگسی 8- مهدی عباس پور 9- پارسا محمودی 10- حسام محبی

70 کیلوگرم: 1- علی رضایی 2- عادل پناهیان 3- محمد بخشی و علی کبودتبار 5- یوسف جابری و منصور ترچانی 7- حسن لک 8- سجاد جوکار 9- محمدامین ادهمی 10- امیرحسام نادری

74 کیلوگرم: 1- امیرحسین متقی 2- مبین آشناور 3- سبحان رحمانی و سینا مربی 5- علیرضا صدقانی و محمدجواد یوسفی 7- بردیا قاسمیان 8- قاسم فلاح 9- محمدرضا اکبری 10- ارشاوین اسماعیلی

79 کیلوگرم: 1- مجید باقری 2- علیرضا محمدی 3- مهدی میرزایی و مسعود آسترکی 5- پوریا کرامتی و فرزاد جهان شاهی 7- میکائیل رسولی 8- محمدجواد ناصری قلعه 9- وحید اسماعیل زاده 10- علی عمواد خلیلی

86 کیلوگرم: 1- فاضل پوررجب 2- حسین نوری 3- هامون محمودجانلو و محمدجواد صالحی 5- سجاد حسین آبادی و فردین بهرام وند 7- امیرعلی صیاد 8- محمد گرانی 9- ابوالفضل یاراحمدی 10- عارف هاشمی نسب

92 کیلوگرم: 1- سیدرضا هاشمی 2- حسین رسولی 3- محراب بابایی و بهنام سرابی 5- سید ادریس حسینی و علی فاضلی 7- سیدرضا بابازاده 8- محمدطاها خان بیگی

97 کیلوگرم: 1- طاها خمینه 2- فرهاد بتوایی 3- پژمان ابوالفضل فضل اله زاده و محسن رکنی 5- عرشیا توکلی و مهدی توکلی 7- پویا سعیدی 8- ابوالفضل بابالو 9- حمیدرضا شاهیده 10- علیرضا بیگی

125 کیلوگرم: 1- سالار حبیبی 2- مصطفی طغانی 3- رضا زندی و امیرعلی پولادی 5- ابوالفضل رستم پور و ابوالفضل ارجمند 7- علی رمضان زاده 8- مرتضی جان محمدی زاده 9- ارشیا ظهیری 10- علی رحمانی

نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:




برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

با توجه به لغو پروازها به دلیل بسته بودن فرودگاه دبی
تیزر پخش برنامه استعدادیابی کشتی همه فن حریف از شبکه سوم سیما
در مجمع عمومی شورای کشتی آسیا اعلام شد؛
امین میرزازاده برترین فرنگی کار سال آسیا شد
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جوانان جام شهدای غزه – مریوان
انتخابات هیئت کشتی استان تهران قانونی اعلام شد
پیام تبریک وزیر امور خارجه به مناسبت قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی
قدردانی جامعه کشتی از رهبر معظم انقلاب؛
در پی قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در آسیا؛
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 5)
رقابت های قاره ای گزینشی المپیک 2024 پاریس – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا - (گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 4)
پیام تبریک دکتر قالیباف در پی قهرمانی تیم های کشتی آزاد و فرنگی در مسابقات قهرمانی آسیا