نسخه چاپی

مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور- جام یادگار امام (ره)

صنایع مازندران بعنوان قهرمانی دست یافت
نتایج دیدارهای برگزار شده مشخص شد
  • ۱۸:۴۰ ۱۴۰۰/۹/۱۹
  • مرحله نهایی بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) از صبح امروز (جمعه 19 آذرماه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم صنایع مازندران به عنوان قهرمانی دست یافت.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در دیدار فینال این رقابت ها دو تیم صنایع مازندران و فولادین ذوب آمل به مصاف هم رفتند که تیم صنایع با نتیجه 6 بر 4 مقابل تیم فولادین ذوب آمل به پیروزی رسید و بعنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافت.

    در دیدار رده بندی نیز تیم شرکت داروسازی سهند ارس با نتیجه 9 بر 1 دانشگاه آزاد اسلامی را مغلوب کرد و بعنوان سوم رسید.

    رده بندی این رقابت ها به شرح زیر است:

    1- صنایع مازندران 2- فولادین ذوب آمل 3- شرکت داروسازی سهند ارس 4- دانشگاه آزاد اسلامی مازندران


    نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:


    دیدار فینال:

    فولادین ذوب آمل 4 – صنایع مازندران 6 (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: رضا اطری صفر – عباس گادژی ماگمدوف، برنده 10
    61 کیلوگرم: پیمان نعمتی صفر – رحمان عموزاد، برنده 10
    65 کیلوگرم: مرتضی قیاسی 2 – فرزاد عموزاد، برنده 2
    70 کیلوگرم: عرفان الهی صفر – ماگومد رسول قاضی ماگومدوف، برنده 6
    74 کیلوگرم: تیمور بیژویف، برنده 6 – جمال عبادی  صفر
    79 کیلوگرم: ماگومد حبیب کادی ماگمدوف 5 – علی سوادکوهی،  برنده 6
    86 کیلوگرم: هادی وفایی پور، صفر – احمد بذری، برنده 11
    92 کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور، برنده – محمدجواد ابراهیمی (کشتی نگرفت)
    97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده 2 – مجتبی گلیج 2
    125 کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده 5 - اسماعیل نجاتیان  صفر

    دیدار رده بندی:

    شرکت داروسازی سهند ارس 9 – دانشگاه آزاد اسلامی مازندران 1 (اسامی تیم ارس در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده 10  – عرفان آئینی صفر
    61 کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده 3 – مهدی شیرازی 1
    65 کیلوگرم: ژاگیر شاخیف، برنده 6 -  حسن مرادقلی 2
    70 کیلوگرم: امیرحسین حسینی 2- محمد بخشی، برنده 4
    74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده 5 – سبحان یاری صفر
    79 کیلوگرم: محمد نخودی، برنده 4 - بهمن تیموری صفر
    86 کیلوگرم: آرتور نایفونوف، برنده 10 – علیرضا صابریان صفر
    92 کیلوگرم: امیرعلی آذرپیرا، برنده 2  - امیر محمدی 1
    97 کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده 7 – میثم عبدی  صفر
    125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده 3 – علی اکبرپور صفر


    دیدارهای نیمه نهایی:

    فولادین ذوب آمل 8 – شرکت داروسازی سهند ارس 2 (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: رضا اطری، برنده 4- عیرضا سرلک 4
    61 کیلوگرم: پیمان نعمتی 1 – مجید رمضان پور، برنده 2
    65 کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده 6 - ژاگیر شاخیف 4
    70 کیلوگرم: عرفان الهی، برنده 7 – امیرحسین حسینی 4
    74 کیلوگرم: تیمور بیژویف، برنده 2 – مصطفی حسین خانی 2
    79 کیلوگرم: محمد حبیب کادی ماگمادوف، برنده 8 - محمد نخودی 7
    86 کیلوگرم: هادی وفایی پور1 - آرتور نایفونوف، برنده 12
    92 کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور، برنده 2 – علیرضا کریمی 1
    97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده 10 – امیرعلی آذرپیرا صفر
    125 کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده – امین طاهری (شرکت نکرد)


    صنایع مازندران 9 –  دانشگاه آزاد اسلامی مازندران 1 (اسامی تیم صنایع در ابتدا آمده است):
    57 کیلوگرم: عباس گادجی ماگمدوف، برنده 12 (ضربه فنی) – رضا مومنی 1
    61 کیلوگرم: رحمان عموزاد، برنده 5 – مهدی شیرازی صفر (سه اخطاره)
    65 کیلوگرم: فرزاد عموزاد، برنده 5 – حسن مرادقلی 2
    70 کیلوگرم: ماگومد رسول قاضی ماگمدوف، برنده 14 – فرهاد نوری 3
    74 کیلوگرم: جمال عبادی، برنده 7 – حامد رشیدی 3
    79 کیلوگرم: علی سوادکوهی، برنده 4 – بهمن تیموری 3
    86 کیلوگرم: احمد بذری، برنده 10 – علیرضا صابریان صفر
    92 کیلوگرم: سجاد غلامی 1 – امیر محمدی، برنده 5
    97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده 3 – میثم عبدی 2
    125 کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده 6  - علی  اکبرپور صفر


    نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:



    http://iwf.ir/lnks/62426/-.aspx