نسخه چاپی

مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور- جام یادگار امام (ره)

فولادین ذوب آمل بعنوان قهرمانی دست یافت
نتایج کامل مسابقات
  • ۱۸:۵۲ ۱۴۰۰/۹/۱۶
  • مرحله نهایی بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم فولادین ذوب آمل بعنوان قهرمانی دست یافت.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در دیدار فینال این رقابت ها تیم فولادین ذوب آمل با نتیجه 6 بر 4 مقابل سینا صنعت ایذه به پیروزی رسید و بعنوان قهرمانی دست یافت.

    در دیدار رده بندی نیز تیم اندیشه نگار پارس لرستان با نتیجه 6 بر 4 از سد تیم دانشگاه آزاد اسلامی گذشت و سوم شد.

    رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

    1- فولادین ذوب آمل 2- سینا صنعت ایذه 3- اندیشه نگار پارس لرستان 4- دانشگاه آزاد اسلامی

    نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

    دیدار فینال:

    فولادین ذوب آمل  5  -  سینا صنعت ایذه  4  (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):

    55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی 4 – محمد حسینوند، برنده 13
    60 کیلوگرم: پویا ناصرپور صفر - مهدی محسن نژاد، برنده 8
    63 کیلوگرم: سامان عبدولی 1 – رضا عباسی 6
    67 کیلوگرم: حسین اسدی 5 – شاهین بداغی، برنده 5
    72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 11- محمدرضا مختاری 8
    77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 3 – محمد ناقوسی 1
    82 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده 10 – علیرضا مهمدی 5
    87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 4 – مهدی ابراهیمی 1
    97 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 3   -  وحید دادخواه 1
    130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 8 –  امید محمودی صفر


    دیدار رده بندی:

    دانشگاه آزاداسلامی 4 – اندیشه نگار پارس لرستان 6  (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: احمدرضا ناصرپور صفر – علی نوربخش، برنده 4
    60 کیلوگرم: امید آرامی صفر – عارف محمدی، برنده 9
    63 کیلوگرم: حسین جاویدی صفر – علیرضا نجاتی، برنده 9
    67 کیلوگرم: سجاد ایمان طلب، برنده 8 – دانیال سهرابی 5
    72 کیلوگرم: مرتضی پورعیسی، برنده 7- محمد الیاسی 1
    77 کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت صفر – برومند اصلان، برنده 7 (ضربه فنی)
    82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی 6  (سه اخطاره) – محمدحسین محمودی، برنده 9
    87 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان صفر – علی شریفی، برنده 6
    97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 5 – داود فلاحی 1
    130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده – پارسا نظری (شرکت نکرد)

    دیدارهای نیمه نهایی:

    فولادین ذوب آمل 8 - اندیشه نگار پارس لرستان 2 (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی، برنده 10- علی نوربخش صفر
    60  کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 10- عارف محمدی 1
    63 کیلوگرم: ایمان محمدی 3 – علیرضا نجاتی، برنده 3
    67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 10- دانیال سهرابی 2
    72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 8 – محمد الیاسی صفر
    77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 5 - برومند اصلان 1
    82 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده 11 – حسین محمودی صفر
    87 کیلوگرم:  ناصر علیزاده، برنده 8  - میلاد خسروی صفر
    97 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 7  - مهدی زودآشنا صفر
    130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (شرکت نکرد) – پارسا نظری (برنده)


    سینا صنعت ایذه 6 – دانشگاه آزاد اسلامی 4  (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده 5 – احمدرضا ناصرپور 1
    60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 9 – سجاد عباس پور صفر
    63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 6 – حسین عباسی صفر
    67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 8 - سعید ارجمند 7
    72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 10 – مرتضی پورعیسی صفر
    77 کیلوگرم: محمد ناقوسی، برنده 7 – محمدحسین آزرم دخت 2
    82 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا  1 – جمال اسماعیلی، برنده 3 (ضربه فنی)
    87 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی 1 – حمیدرضا بادکان، برنده 2
    97 کیلوگرم: وحید دادخواه 5 - مهدی بالی، برنده 8
    130 کیلوگرم: آرمان علیزاده صفر – امیر قاسمی منجزی، برنده 8

    نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:

    http://iwf.ir/lnks/62397/-.aspx