نسخه چاپی

برای حضور در رقابت های زیر 23 سال جهان

شرایط برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد امید اعلام شد
 • ۱۴:۵۹ ۱۴۰۰/۶/۱۸
 • به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی زیر 23 سال قهرمانی جهان طی روزهای 10 تا 16 آبان ماه به میزبانی کشور صربستان و در شهر بلگراد برگزار می شود.

  شرایط برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در رده ی امید برای حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

  57 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین علی قلی زادگان، مهدی ویسی، احمد محمدنژاد جوان و امیرحسین شامی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد رده امید درمی آید.

  61 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین مجید داستان، داریوش ولی زاده، اسماعیل کریمی و محمدامین خسروی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

  65 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین کیان محمودجانلو، پیمان نعمتی، محمد حیدری و محمد قاسمعلی که به صورت تک حذفی برگزار می شود.، در تاریخ 16 مهرماه با حسن عبادی مسابقه می دهد و نفر برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

  70 کیلوگرم: برنده مسابقه ما بین امیرحسین مقصودی، علی اکبر فضلی، محمد بخشی و حسین محمدآقایی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

  74 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین سبحان یاری، امیرحسین متقی و محسن کوچ نژاد که به صورت دوره ای برگزار می شود، در تاریخ 16 مهرماه با محمدصادق فیروزپور مسابقه داده و فرد برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

  79 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین علی سوادکوهی، علیرضا کریمی، محمد شهبازنژاد و علی شکوری که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

  86 کیلگرم: برنده مسابقه مابین حسین نوری، سجاد غلامی، امیرحسین کاووسی و علی منصوری که به صورت تک حذفی برگزار می شود به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

  92 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین مهدی حاجیلوئیان، مبین عظیمی و حسین جلالی نژاد که به صورت دوره ای برگزار می شود، در تاریخ 16 مهرماه با امیرحسین فیروزپور مسابقه داده و فرد برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

  97 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین علیرضا عبداللهی، امیرعلی آذرپیرا، سجاد عزیزی و علیرضا رکابی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

  125 کیلوگرم: برنده مسابقه بین علیرضا اکبرپور، مهدی هاشمی، سالار حبیبی و مصطفی طغانی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، در تاریخ 16 مهرماه با عباس فروتن مسابقه داده و نفر برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

  شرایط برگزاری مسابقه:
  1- کلیه مسابقات در تاریخ 2 مهرماه و بدون ارفاق وزن برگزار می شود.
  2- مراسم وزن کشی ساعت 8 تا 8:30 و برگزاری مسابقات ساعت 11 همان روز می باشد.

  لازم به ذکر است، رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی، عرفان الهی، محمد نخودی و امیرحسین زارع به لحاظ شرایط سنی می توانند در مسابقات جهانی امید شرکت کنند اما به دلیل توجه به نفرات بعدی و انتخاب ایشان در تیم بزرگسالان، از انتخاب این کشتی گیران صرف نظر شد.  http://iwf.ir/lnks/61624/-.aspx