نسخه چاپی

روز پرکار سازمان لیگ کشتی

ثبت قرارداد با 14 کشتی گیر
حضور نمایندگان 3 باشگاه
 • ۱۵:۳۰ ۱۴۰۰/۶/۱۶
 • 14 کشتی گیر با حضور در سازمان لیگ کشتی قرارداد خود را با باشگاه ها به امضاء رساندند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و بنا بر اعلام مسئولان سازمان لیگ، نمایندگان سه تیم فولادین ذوب آمل، ستارگان ساری و خراسان جنوبی با حضور در سازمان لیگ کشتی، با تعدادی از کشتی گیران برای حضور لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی جام یادگار امام (ره) سال 1400 قرارداد به امضاء رساندند.

  بر این اساس محمدصادق فیروز پور در وزن 74 کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در وزن 97 کیلوگرم و امیرحسین زارع در وزن 125 کیلوگرم به تیم کشتی آزاد فولادین ذوب آمل، احسان قلی زاده و سید داود زارعی به تیم کشتی آزاد خراسان جنوبی و صابر خانجانی به تیم کشتی آزاد ستارگان ساری پیوستند.

  همچنین علی ارسلان در وزن 72 کیلوگرم و علی اکبر یوسفی در وزن 130 کیلوگرم نیز با تیم کشتی فرنگی فولادین ذوب آمل قراداد امضاء کردند.

  بنا بر اعلام مسئولان سازمان لیگ 6 کشتی گیر دیگر نیز نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده اند که تا ارئه رضایت نامه از سوی هیئت کشتی مربوطه، قرارداد آن ها نهایی نشده است.

  مراسم قرعه کشتی لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) اواخر شهریورماه برگزار و این رقابت ها بلافاصله پس از رقابت های جهانی نروژ آغاز خواهد شد.
  http://iwf.ir/lnks/61606/-.aspx