نسخه چاپی

حمیدرضا اورسجی:

خدمت به جامعه ی کشتی افتخاری برایم بود
مشغله کاری زیاد مانع حضورم در فدراسیون شد
 • ۱۲:۳۷ ۱۴۰۰/۶/۷
 • حمیدرضا اورسجی گفت: خدمت به جامعه ی کشتی افتخاری برای من در مدت حضور در کمیته انضباطی فدراسیون کشتی بود.

  حمیدرضا اورسجی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون کشتی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون با بیان این مطلب افزود: از مدیریت فدراسیون بسیار سپاسگزارم که شرایطی را فراهم نمود تا بتوانم حدود 18 ماه بعنوان مشاور حقوقی و رئیس کمیته انضباطی در خدمت جامعه ی کشتی باشم.

  وی افزود: بعنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ کشتی، افتخار می کنم که در این مدت در خدمت این جامعه پرافتخار بودم و امیدوارم که عملکردم مورد رضایت قرار گرفته باشد.

  اورسجی تصریح کرد: در مدت حضور در فدراسیون کشتی مسائل و موارد مختلف حل و فصل شد که از مهمترین آن ها می توان به برگزاری بیش از 100 جلسه انضباطی و احصاء حق کشتی گیران و مربیان با کمترین تنش و به صورت کدخدامنشی بود. همچنین لوگو و سربرگ فدراسیون برای اولین بار ثبت رسمی شد و ملکی که متعلق به فدراسیون کشتی بود، بعد از 25 سال سند آن به نام فدراسیون زده شد.

  وی ادامه داد: پیگیری مشکلات حقوقی و کیفری فدراسیون، از جمله بحث مالیات، طلبکاران و بدهکاران نیز یکی از موارد مهمی بود که در این مدت به آن پرداختیم و اکثر آن ها نیز به نتیجه رسید.

  اورسجی اظهار داشت: 4 الی 5 ماه است که مشغله ی کاری بنده در شهرداری بسیار زیاد شده و پیگیری کارهای حقوقی و انضباطی فدراسیون و همینطور امور مربوط به شهرداری، فشار مضاعفی را بر من داشت و این موضوع باعث شد تا مشکلاتی در سلامتی بنده به وجود آید که طبق تجویز و صلاحدید پزشک، می بایست قسمتی از مشغله کاری خود را  کم می کردم و با توجه به اینکه بنده کارمند رسمی شهرداری هستم، علیرغم میل باطنی تصمیم گرفتم که دیگر در فدراسیون حضور نداشته باشم.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی کسانی که در این مدت به بنده لطف داشتند تشکر می کنم و آرزویم موفقیت و سربلندی تیم های کشتی در میادین پیش رو است.

  http://iwf.ir/lnks/61532/-.aspx