نسخه چاپی

محمد ناقوسی:

برنز جهانی باعث شد زحماتم بی نتیجه نماند
 • ۹:۲۲ ۱۴۰۰/۶/۱
 • محمد ناقوسی ملی پوش وزن 82 کیلوگرم تیم جوانان کشتی فرنگی معتقد است که هدفش کسب مدال طلا در جهانی روسیه بود اما کسب مدال برنز باعث شد تا حداقل زحمات 6 ماهه اش بی نتیجه نماند.

  محمد ناقوسی ملی پوش وزن 82 کیلوگرم تیم جوانان کشتی فرنگی پس از کسب مدال برنز رقابت های جهانی در روسیه در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی گفت: مسابقات جهانی همان طور که از نامش مشخص است، بزرگترین میدان در رده جوانان است، من هم خودم را برای این میدان بزرگ آماده کرده بودم، تجربه حضور در این رقابت ها را در دوره های گذشته داشتم و به همین خاطر سعی کردم با استفاده از آن تجربه در جهانی روسیه کشتی های خوبی بگیرم.

  ناقوسی اظهار داشت: انتظاراتم از خودم بیشتر بود و دوست داشتم نتیجه بهتری می گرفتم اما از اینکه توانستم مدال برنز بگیرم و زحمات شش ماهه ای که کشیده بودم به نتیجه برسد، خوشحال هستم.

  وی افزود: البته انتظار طلا داشتم و می توانستم مدال خوش رنگ تری را به دست بیاورم اما یک غافلگیری باعث شد که نتوانم به فینال برسم و مدالی که برایش نقشه های زیادی کشیده بودم را کسب نکنم.

  ناقوسی با اشاره به سطح مسابقات گفت: همه تیم ها با قدرت به روسیه آمده بودند، ما هم در تیم ایران با یک تیم آماده شرکت کردیم و با زحمات کادر فنی توانستیم نایب قهرمان شویم، البته توانایی قهرمانی را هم داشتیم.

  ملی پوش وزن 82 کیلوی کشتی فرنگی جوانان درباره ارزیابی از عملکرد خودش در جهانی روسیه ادامه داد: بعضی مواقع آدم هر چه تلاش می کند نمی تواند به هدفی که برای خودش مشخص کرده، برسد و این اتفاقی بود که در روسیه برای من افتاد. اگر چه مدال برنز هم بخشی از تلاش هایم را جبران کرد.

  ناقوسی با بیان اینکه پس از این مدال به حضور در تیم بزرگسالان فکر می کند، افزود: پس از کسب برنز جهانی جوانان به رسیدن به ترکیب بزرگسالان فکر می کنم و برای رسیدن به این هدفم فقط تلاش و تمرین می کنم، به خصوص که آرزوی هر کشتی گیری این است که قهرمان المپیک شود.

  دارنده مدال برنز جوانان جهان در جهانی 2021 روسیه در پایان گفت: از خانواده ام، از کادر فنی تیم، از مربی ام آقای قاسمی راد، عزیز ناقوسی، عزت ناقوسی، مصطفی قاسمی راد، مرتضی قاسمی راد و محمد زاده حسن تشکر می کنم و ممنون زحماتی هستم که برای من کشیده اند.

  http://iwf.ir/lnks/61468/-.aspx