نسخه چاپی

رئیس فدراسیون در اردوی تیم ملی آلیش بانوان حضور یافت

دبیر: تمام تلاش خود را برای قهرمانی انجام دهید
توجه ویژه ای به مسائل اخلاقی داشته باشید
 • ۹:۳۵ ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
 • علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی صبح امروز (سه شنبه) در سالن توفیق جهان بخت محل برگزاری اردوی تیم ملی آلیش بانوان حضور یافت.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رئیس فدراسیون کشتی در جمع ملی پوشان آلیش بانوان گفت: فدراسیون کشتی تمامی امکانات خود را در اختیار شما قرار داده است و انتظار دارد که شما نیز تمام تلاش خود را برای قهرمانی انجام دهید.

  دبیر با اشاره به اینکه مسابقات کشتی آلیش بانوان قهرمانی کشور در خانه کشتی شهید هادی برگزار شد تصریح کرد: تمام سعی ما این است که از تمامی امکانات به جهت پیشرفت شما استفاده کنیم و قطعا در صورت آماده شدن سالن شهید صدرزاده، اردوی های بانوان در خانه های کشتی برگزار خواهد شد.

  وی ادامه داد: تیم ملی آلیش بانوان می توانند بعنوان نماینده بانوان ورزشکار ایران در میادین آسیایی و جهانی افتخارآفرین باشد و فدراسیون کشتی نیز تمام تلاش خود را در جهت حمایت از شما انجام خواهد داد.

  دبیر با تأکید بر حفظ مسائل اخلاقی و شئونات اسلامی تصریح کرد: شما بعنوان نمایندگان کشتی ایران محسوب می شوید و باید کوشش و تلاش تان این باشد که ابتدا شأن و جایگاه این ورزش ملی، مذهبی و سنتی حفظ و در ادامه نیز بعنوان نمایندگان بانوی ورزش ایران بعنوان یک الگوی اخلاقی و ورزشی در میان جامعه و نسل آینده آلیش بانوان باشید.

  دبیر در پایان با اشاره به اینکه شما خوب هستید و باید سعی کنید که خوبتر شوید خاطرنشان کرد: پس از حضور در اردوی تیم ملی و بازگشت به خانه، پدر و مادر شما باید این را حس کنند که شما از نظر اخلاقی بهتر شده اید.  http://iwf.ir/lnks/60116/-.aspx