نسخه چاپی

سرپرست تیم های ملی کشتی بانوان

اردوی آلیش از نیمه دوم اسفند ماه آغاز می شود
مسابقات کشوری در سطح بالایی برگزار شد
 • ۸:۱۲ ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
 • مونا میرزایی گفت: اردوی تیم ملی آلیش بانوان به منظور حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در قرقیزستان از نیمه دوم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

  مونا میرزایی سرپرست تیم های ملی کشتی بانوان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در مورد برنامه های تیم ملی آلیش بانوان گفت: ما اواخر اردیبهشت ماه رقابت های قهرمانی آسیا در قرقیزستان را پیش رو داریم و به همین منظور سه مرحله اردو برای بانوان آلیش کار درنظر گرفته ایم.

  وی ادامه داد: در صورت فراهم شدن شرایط و موافقت فدراسیون کشتی اردوی اول ما به مدت 8  روز از 16 اسفندماه و با حضور نفرات اول و دوم رقابت های قهرمانی کشور در سالن توفیق جهان بخت برگزار می شود.

  میرزایی تصریح کرد: البته با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و شرایط قرنطینه و بحث محدودیت اسکان نمی توانستیم تعداد بیشتری را به اردو دعوت کنیم.

  سرپرست تیم های ملی کشتی آلیش بانوان در مورد عملکرد کشتی گیران در رقابت های قهرمانی کشور تصریح کرد: با توجه به اینکه مسابقات سال های گذشته را نیز از نزدیک دیده بودم به نظرم این رقابت ها چه از نظر کمیت و چه از نظر کیفیت بالاتر از دوره های قبل بود و بانوان آلیش کار عملکرد خوبی را از خود به جا گذاشتند.

  میرزایی در پایان خاطرنشان کرد: کشتی بانوان در اولویت فدراسیون کشتی است و برنامه های آن به صورت مستمر و حمایت ویژه از سوی فدراسیون پیگیری می شود.

  http://iwf.ir/lnks/60043/-.aspx