نسخه چاپی

مرحله نهایی بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی – جام یادگار امام (ره)

بازار بزرگ ایران بعنوان قهرمانی رسید
نتایج کامل مسابقات
  • ۲۰:۸ ۱۳۹۹/۹/۲۵
  • مرحله نهایی  بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی امروز (سه شنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد و در پایان تیم بازار بزرگ ایران با غلبه بر تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان قهرمانی رسید.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در دیدار فینال این مسابقات تیم بازار بزرگ ایران با نتیجه 7 بر 3 از سد تیم دانشگاه آزاد اسلامی گذشت و قهرمان این دوره از رقابت ها شد. در دیدار رده بندی این رقابت ها که عصر امروز برگزار شد تیم سینا صنعت ایذه با نتیجه 6 بر 4 از سد تیم فولاداکسین خوزستان گذشت و سوم شد.

    رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
    1- بازار بزرگ ایران 2- دانشگاه آزاد اسلامی 3- سینا صنعت ایذه 4- فولاد اکسین خوزستان

    کاپ اخلاق این مسابقات نیز به تیم صبانور کردستان اهداء شد.

    نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

    دیدار فینال:
    بازار بزرگ ایران، برنده 7 – دانشگاه آزاد اسلامی 3 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 6 – سجاد عباس پور 4
    60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 6 - امید آرامی 3
    63 کیلوگرم: سامان عبدولی، 8- حسین عباسی صفر
    67 کیلوگرم: محمد الیاسی 4 – دانیال سهرابی، برنده 5
    72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 8 – امیر عبدی صفر
    77 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 6 - برومند اصلان 4
    82 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده 8 – مهدی محمدزاده صفر
    87 کیلوگرم: مهدی فلاح 2 – ناصر علیزاده، برنده 4
    97 کیلوگرم: مهدی علیاری 2 – مهدی بالی، برنده 2
    130 کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده 4- امیر قاسمی منجزی 1

    دیدار رده بندی:
    سینا صنعت ایذه، برنده 6 – فولاد اکسین خوزستان 4 (اسامی تیم سیناصنعت در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: مصیب اکبری 1 – علی نوربخش، برنده 2
    60 کیلوگرم: امید احمدی 2 – پویا ناصرپور، برنده 8
    63 کیلوگرم: لری ابولادزه، برنده 8 – محمد نوربخش 4
    67 کیلوگرم: شاهین بداغی، 8- علی ذکایی مهر صفر
    72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 4- بهنام عبدولی 1
    77 کیلوگرم: گلا بولکوادزه، برنده 9– محمد شربی نیازی صفر
    82 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 8- مهدی هدایتی 3
    87 کیلوگرم: امید محمودی 1 – علی شریفی، برنده 9
    97 کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده 8 – آرشام بهرام زاده صفر
    130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده صفر (حاضر نشد) – پارسا نظری، برنده

    نتایج انفرادی دیدارهای نیمه نهایی به شرح زیر است:

    بازار بزرگ ایران 9 – فولاد اکسین خوزستان 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 7 – محمدهادی شعبانی 1
    60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 11 – امیرحسین خوانساری 2
    63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8 -  نیما زرفشانی صفر
    67 کیلوگرم: محمد الیاس، برنده 9- کرامت عبدولی صفر
    72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 10 – حسین نصیری صفر
    77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 8- محمد شربی نیازی صفر
    82 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده 3- محمد سرخی نژاد 2
    87 کیلوگرم: مهدی فلاح  2 – علی شریفی، برنده 2
    97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده 6- وحید زیدوند صفر (مصدوم شد)
    130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 6 - ایمان انصاری صفر

    دانشگاه آزاد اسلامی، برنده 6 - سینا صنعت ایذه برنده 4 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 10 - مصیب اکبری 6
    60 کیلوگرم: امید آرامی، برنده 9 - امید احمدی صفر
    63 کیلوگرم: رضا مردی 1 (مصدوم شد) - لری ابولادزه، برنده 8
    67 کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده 7 -  شاهین بداغی 4
    72 کیلوگرم: امیر عبدی صفر - محمدرضا مختاری، برنده 6
    77 کیلوگرم: برومند اصلان 2 - گلا بولکوادزه، برنده 4
    82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده 6 -  هادی علیزاده پورنیا، برنده 7
    87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 5 - پیام بویری صفر
    97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 9-  محمد یگانه صفر
    130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6 - آرمان طهماسبی زاده  صفر


    http://iwf.ir/lnks/59488/-.aspx