نسخه چاپی

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام شاهد- کرج

تیم ایران A به عنوان قهرمانی رسید
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
نتایج کامل مسابقات
  • ۲۱:۲۲ ۱۳۹۶/۹/۱۱
  • تیم ایران A به عنوان قهرمانی رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام شاهد رسید.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سیزدهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام شاهد با حضور 9 کشور خارجی و 4 تیم از کشورمان، روزهای 10 و 11 آذرماه در سالن انقلاب شهر کرج برگزار شد و در پایان تیم ایران A با شکست تیم روسیه به عنوان قهرمانی رسید.
    رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:
    1- ایران Aـ 2- روسیه 3- ارمنستان 4- مغولستان 5- آذربایجان 6- ترکیه 7- ایران Bـ 8- ایران البرز 9- اوکراین 10- قزاقستان 11- بلاروس 12- سوریه 13- ایران توسعه

    نتای دیدارهای کسب مقام اول تا دوازدهم به شرح زیر است:
    فینال: ایران Aـ  6 – روسیه 4
    رده بندی: ارمنستان 8 – مغولستان 2
    مقام 5- 6: آذربایجان، برنده 5- ترکیه 5 (امتیاز مثبت 25 به 20 به سود آذربایجان)
    مقام 7- 8: ایران Bـ، برنده 5 - ایران البرز 5 (امتیاز مثبت 23 به 21 به سود ایران Bـ )
    مقام 9- 10: اوکراین 6 – قزاقستان 4
    مقام 11- 12: بلاروس 10 – سوریه صفر

    نتایج دیدارهای نیمه نهایی به شرح زیر است:

    دیدار تیم های اول گروه ها:
    ایران Aـ  8  - مغولستان 2
    روسیه 8 -  ارمنستان 2
    دیدار تیم های دوم گروه ها:
    ترکیه  6 – ایران Bـ 4
    آذربایجان 8- ایران البرز 2

    دیدار تیم های سوم گروه ها:
    اوکراین 10 – سوریه صفر
    قزاقستان 7- بلاروس

    رده بندی تیم های برتر گروه ها پس از دیدارهای مقدماتی:

    گروه Aـ: 1- ایران Aـ  2- ترکیه 3- اوکراین 4- ایران توسعه
    گروه Bـ: 1-  مغولستان  2- ایران Bـ 3- سوریه
    گروه Cـ: 1-  روسیه 2-  ایران البرز  3- قزاقستان
    گروه Dـ: 1- ارمنستان 2- آذربایجان 3- بلاروس

    نتایج مسابقات مقدماتی:
     
    دور اول:
    گروه Aـ:
    ایران Aـ  10 - ایران توسعه صفر
    ترکیه، برنده 5- اوکراین 5 (امتیاز مثبت 23 به 19 به سود ترکیه)
    گروه Bـ:
    مغولستان 8- ایران Bـ 2
    گروه Cـ:
    روسیه 8 - ایران البرز 2
    گروه Dـ:
    آذربایجان 10-  بلاروس صفر

    دور دوم:
    گروه Aـ:
    ایران Aـ  9 – اوکراین یک
    ترکیه 10- ایران توسعه صفر
    گروه Bـ:
    ایران Bـ 10-  سوریه صفر
    گروه Cـ:
    روسیه 8- قزاقستان 2
    گروه Dـ:
    ارمنستان 6- آذربایجان 4

    دور سوم:
    گروه Aـ:
    ایران Aـ  9 – ترکیه یک
    اوکراین 9- ایران توسعه یک
    گروه Bـ:
    مغولستان 9- سوریه یک
    گروه Cـ:
    ایران البرز 6- قزاقستان 4
    گروه Dـ:
    ارمنستان 9 – بلاروس یک


    رده بندی انفرادی:

    اوزان

    مقام اول

    مقام دوم

    مقام سوم

    مقام چهارم

    مقام پنجم

    مقام ششم

    مقام هفتم

    مقام هشتم

    مقام نهم

    مقام دهم

    57

    آلکسی کوپیلوف

    رازمیک پاپیکیان

    امیر پرسته

    کارن زورابیان

    ابضل اوکنف

    محمد کابلی

    اصغر ممداف

    ولادیسلاو کویکا

    اگین ستین

    آرش سلیمانی

    روسیه

    ارمنستان

    ایران ب

    مغولستان

    قزاقستان

    ایران البرز

    آذربایجان

    بلاروس

    ترکیه

    ایران توسعه

    61

    والنتین بلازتسکی

    اینتیگام ولیزاده

    مرتضی پورمرتضوی

    تونسورن توقبادراخ

    احمد تاس

    سیرباز تالقات

    وازگن تورانیان

    محمد میراحمدی

    دمیتری هراسمینکا

    میرعلی باوفا سادات

    اوکراین

    آذربایجان

    ایران البرز

    مغولستان

    ترکیه

    قزاقستان

    ارمنستان

    ایران الف

    بلاروس

    ایران ب

    65

    گغام گالتسیان

    تومور اوچیر تولگا

    اریک آرشانیان

    سجاد چهاردولی

    امیرحسین مقصودی

    دنیل املیانچیک

    علی کام

    حامد رحیمی

    کمیل نورمحمدی

    آصلان زتیسوف

    ارمنستان

    مغولستان

    اوکراین

    ایران ب

    ایران الف

    بلاروس

    ترکیه

    ایران البرز

    ایران ب

    قزاقستان

    70

    امیرحسین کاووسی

    داود ابراهیم اف

    استپان لالیک

    رضا مقتدر

    کیریلی کورنیف

    آرمان آندراسیان

    باتجولون باساینام

    نورکوزا کایپانف

    الکساندر کوریشتا

    اشکان طاهرخانی

    ایران الف

    آذربایجان

    اوکراین

    ایران ب

    روسیه

    ارمنستان

    مغولستان

    قزاقستان

    بلاروس

    ایران البرز

    74

    علی سوادکوهی

    تگیر احمدخانف

    قربان قربان اف

    سیدمبین حسینی

    آمخاد تاشوکادزیف

    حسن کایا

    داوید گئورگیان

    یونی دابووی

    علی سیفی

    رابرت فیدارو

    ایران الف

    قزاقستان

    آذربایجان

    مغولستان

    روسیه

    ترکیه

    ارمنستان

    اوکراین

    ایران توسعه

    بلاروس

    79

    اسلام الیاسف

    سجاد غلامی

    میر کوشین بایف

    شمیل خارموف

    آرمان آواگیان

    امیررضا طاهرخانی

    دوگوکان کالسی

    علی زمان شعار

    رابرت فیدارو

    حسین قلی زاده

    آذربایجان

    ایران الف

    قزاقستان

    روسیه

    ارمنستان

    مغولستان

    ترکیه

    ایران ب

    بلاروس

    ایران البرز

    86

    علیرضا صادقی

    سیدسجاد سیدی

    مهر مارکوسیان

    مهران بکیان

    آندری تفانف

    افی سمی اونال

    الماس زانیس

    اسلام الیاسف

    علی شیران

     

    ایران البرز

    ایران الف

    ارمنستان

    ایران ب

    روسیه

    ترکیه

    قزاقستان

    آذربایجان

    ایران توسعه

     

    92

    عارف اوزین

    عظمت زاکویف

    مهیار فیض الهی

    سرکیس هوسپیان

    آلکساندر هیمیشلی

    مهدی طاهری

    آکسل قامزاتف

    تامبوربات مونگونشاگیا

    سینا فرخان

    جاوید صادق اف

    ترکیه

    روسیه

    ایران البرز

    ارمنستان

    اوکراین

    ایران ب

    آذربایجان

    مغولستان

    ایران توسعه

    آذربایجان

    97

    تامبوربات مونگونشاگیا

    جاوید صادق اف

    آدام خادزی بتریف

    سریک بخیتاکنوف

    فیض اله آکتورک

    سچاد عزیزی

    یاهنی پینچوک

    مهراب کریمی

    رومان کوستیوک

    عرفان ظهیری

    مغولستان

    آذربایجان

    روسیه

    قزاقستان

    ترکیه

    ایران الف

    بلاروس

    ایران ب

    اوکراین

    ایران البرز

    ##

    شایان جلیل زاده

    یوماز اسرایلوف

    مونختور لخاکراکرل

    احمد آلبک خادزیف

    امیر یاری

    ولادیسلاو آسیپنکا

    هوانس ماغاکیان

    عمر ایوب اف

    اوکتا کنکور

    احمد ویسی

    ایران الف

    آذربایجان

    مغولستان

    روسیه

    ایران البرز

    بلاروس

    ارمنستان

    قزاقستان

    ترکیه

    ایران الف

    مقام تیمی

    اول

    دوم

    سوم

    چهارم

    پنجم

    ششم

    هفتم

    هشتم

    نهم

    دهم

    ایران الف

    روسیه

    ارمنستان

    مغولستان

    آذربایجان

    ترکیه

    ایران ب

    ایران البرز

    اوکراین

    قزاقستان






    نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:

    http://iwf.ir/lnks/51783/-.aspx