نسخه چاپی

در مراسم رونمایی از کتاب شهید سید مصطفی میرشاکی مطرح شد؛

دبیر: تا پایان سال از ۵ تا ۶ کتاب دیگر رونمایی خواهد شد
شهدا مظلومند و باید از آن ها الگوسازی شود
 • ۱۳:۳۰ ۱۴۰۱/۱۱/۴
 • مراسم رونمایی از چهارمین کتاب شهید کشتی گیر سید مصطفی میرشاکی صبح امروز با حضور رئیس فدراسیون، رئیس بسیج ورزشکاران، خانواده شهید، نویسنده کتاب و اصحاب رسانه در سالن کنفرانس ساختمان شهید جنگروی (فدراسیون کشتی) برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر در ابتدای مراسم گفت: خدا را شاکرم که این توفیق را به ما داد و انشاءالله اخلاص هم در کار ما باشد و اعتقاد دارم تا خود شهید نخواهد کاری انجام نمی شود و از خدا ممنونم که این توفیق را به ما داد که امروز از چهارمین کتاب شهید کشتی گیر با نام برف و باروت رونمایی کنیم.

  وی ادامه داد: با این حال تا الان کاری نکردیم ما بیش از ۱۵۰۰ شهید کشتی گیر داریم و باید هر هفته از این شهدا کتاب منتشر کنیم چون ما در آن دنیا باید پاسخگو باشیم.

  دبیر افزود: تا حالا هر کاری کردم برای نفسم بوده (مدال گرفتن، شهرت، دانشگاه، پست و مقام) همه برای دنیا بوده و برای نفسم و ان‌شاءالله خدا مرا ببخشد.

  رئیس فدراسیون کشتی بیان کرد: شهدا از جهاد اکبر که مبارزه با نفس است به جهاد اصغر رسیدند که باید برای همه ی ما درس باشد همچنین قهرمانان جهان و المپیک ما هر چه به معنویت خدا، اهل بیت و شهدا نزدیک تر باشند ماندگار تر هستند.

  وی اظهار کرد: اگر ورزشکار برای هر کاری که انجام می دهد خدا را در نظر بگیرد، زندگی سالمی خواهد داشت و در نهایت مدال های بیشتری برای کشورش کسب می کند.

  دبیر عنوان کرد: نمی دانم تا چه زمانی در کشتی هستم اما خدا می داند صادقانه حرف می زنم و اینکه فردا کجا باشم به فکرم نمی رسد اما یاد گرفتم که کارم را درست انجام دهم.

  رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه کتاب قهرمانان کشتی نیز در مرحله نگارش است، گفت: همزمان با نوشتن کتاب شهدا کتاب زندگینامه آقای سید علی اکبر حیدری به مرحله آخر رسید همچنین کتاب زندگینامه استاد امامعلی حبیبی و دیگر قهرمانان کشتی نیز در حال انجام شدن هستند.

  وی با تاکید بر اینکه تا روزی که در فدراسیون هستم نوشتن کتاب شهدا و قهرمانان برای برای الگو سازی نسل آینده محکم انجام می دهیم، گفت: نسل آینده باید قهرمانان و پهلوانان واقعی که شهدا هستند را بشناسند و این وظیفه ماست همچنین تا پایان سال از ۵ تا ۶ کتاب دیگر رونمایی خواهیم کرد.
  http://iwf.ir/lnks/67811/-.aspx