نسخه چاپی

در دیدار پرسنل و کادر اجرای فدراسیون با علیرضا دبیر مطرح شد:

مسئولیت پذیری در کار بسیار مهم است
تا سقف ۲۴۰ میلیون تومان می توانید وام بدون بهره تهیه کنید
 • ۱۶:۱۹ ۱۴۰۱/۹/۲
 • جلسه کارکنان فدراسیون با رئیس فدراسیون کشتی، صبح امروز برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دبیر  رئیس فدراسیون کشتی در ابتدا این جلسه گفت:   برای تمام زحماتی که در طی این مدت کشیده‌اید خسته نباشید می‌گویم.

  وی ادامه داد: صداقت و تلاش برای من بسیار مهم است و امیدوارم بیش از پیش به این مهم توجه کنید.انتظار دارم فعال باشید و در وظایف محوله کوتاهی نکنید. مسئولیت پذیری در کار بسیار مهم است و از شما می‌خواهم ضمن رعایت موارد فوق ، اخلاق را نیز رعایت کنید و فقط برای رضای خدا کار کنید.

  دبیر با اشاره به اینکه طی ۳ سالی که گذشت توانستیم چند کار مهم را همزمان انجام دهیم تصریح کرد: در این مدت در کار سازندگی امکانات، در پرداخت بدهی ها، در برگزاری اردوها ، مسابقات و در اعزام تیم ها موفق بودیم و این قطعاً لطف خدا بود که توانستیم کارها را به این صورت  پیش ببریم.

  دبیر گفت: حفظ شأن شما برای من بسیار مهم است و احترام شما با کشتی گیران و مربیان باید متقابل باشد، به شخصه اعتقاد دارم شما تا در کارتان قوی نباشید تیم ما نیز قهرمان جهان و المپیک نخواهد شد.

  رئیس فدراسیون کشتی با تأکید بر اینکه رفاه کارکنان کشتی مدنظرش است، اظهار داشت:سقف صندوق شما فعلا 5 میلیارد تومان است و اعتقاد دارم که باید بیشتر هم بشود و تا سقف ۲۴۰ میلیون تومان می توانید وام بدون بهره بگیرید. هر چقدر شما رفاه و آسایش داشته باشید بیشتر می توانید به کشتی مملکت خدمت کنید.

  دبیر ادامه داد: صیانت از این صندوق بر عهده شماست و اگر هم من روزی در کشتی نبودم این آورده و صندوق حق کارکنان فدراسیون است و نباید در جای دیگر هزینه شود.

  وی در پایان اظهار داشت: باز هم تاکید میکنم تنها درخواست من از شما صداقت و تلاش است.

  در خاتمه این جلسه رئیس فدراسیون با اهدای جوایز نقدی از کارکنان  تقدیر به عمل آورد.
  http://iwf.ir/lnks/67432/-.aspx