نسخه چاپی

سرپرست هیئت کشتی استان خوزستان

درخواست میزبانی رقابت های  بین المللی کشتی فرنگی جام تختی را به فدراسیون دادیم
امکان برگزاری مسابقات در اهواز مهیا است
 • ۱۱:۳۸ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹
 • جمال پور گفت: درخواست میزبانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی را به فدراسیون داده ایم.

  رمضان جمال پور: خواستار میزبانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی از فدراسیون کشتی هستیم.

  رمضان جمال پور سرپرست هئیت کشتی استان خوزستان در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود:روز گذشته جلسه ای با آقای دبیر رئیس فدراسیون و همچنین آقای مهربان دبیر فدراسیون در خصوص درخواست میزبانی برای مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی و برگزاری آن در شهر اهواز داشتیم، که مقرر شد این مسابقات را در شهر اهواز و احتمالا در یکی از دو سالن سازمان آب و برق و یا سالن شرکت نفت در روز های 8 تا 10 اسفند ماه برگزار کنیم.

  وی افزود: به دنبال آن هستیم که بهترین سالن را انتخاب کنیم ولی شرایط سالن سازمان آب و برق به دلیل داشتن سالن گرم و رستوران و هتل بهتر است و امکانات مناسب تری دارد و به دلیل اینکه 150 تا 200 کشتی گیر به اضافه تیم های خارجی در این مسابقات حضور خواهند داشت باید میزبانی خوبی داشته باشیم.

  جمال پور درخصوص هزینه ها و نحوه تامین آن گفت: برای اسکان ورزشکاران هتل مجموعه آب و برق را در نظر گرفته ایم و با چند هتل دیگر هم صحبت کرده ایم. هزینه های برآورد شده تقریبا یک میلیارد و سیصد میلیون تومان است که هزینه اسکان، غذا، ترانسفر، استیج و عوامل اجرایی به این مقدار خواهد رسید.

  وی ادامه داد: برای تامین هزینه ها هم با اسپانسرها صحبت کرده ایم و از هئیت کشتی و فدراسیون کشتی هم کمک خواهیم گرفت.
  سرپرست هئیت کشتی استان خوزستان گفت: شرایط آب و هوایی اسفند ماه خوزستان مناسب است و قطعا شور و نشاط خاصی با برگزاری این مسابقات در بین جوانان و نوجوانان ایجاد خواهد شد.

  http://iwf.ir/lnks/62739/-.aspx