نسخه چاپی

پس از اتمام مهلت قانونی فصل نقل و انتقالات برای مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی

سازمان لیگ اسامی کشتی گیران شرکت کننده در این مسابقات را اعلام کرد
  • ۱۰:۴۲ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • سازمان لیگ کشتی اسامی کشتی گیران شرکت کننده در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی را اعلام کرد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) روز سه شنبه 16 آذرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود، بر این اساس در مرحله نیمه نهایی تیم های فولادین ذوب آمل - اندیشه نگار پارس لرستان و سیناصنعت ایذه - دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف هم می روند و تیم های برنده راهی مرحله فینال و تیم های بازنده راهی دیدار رده بندی خواهند شد که مسابقات آن عصر روز سه شنبه برگزار می شود.

    بر این اساس اسامی تیم ها و کشتی گیران و عوامل فنی به شرح زیر است:

    فولادین ذوب آمل:
    کشتی گیران:
    1 - پویا دادمرز
    2 - رضا خدری
    3 - پویا ناصر پور
    4 - محسن حاجی پور
    5 - مهرداد مردانی
    6 - ایمان محمدی
    7 - سامان عبدولی
    8 - حسین اسدی کلمتی
    9 - محمدجواد رضایی
    10 - علی ارسلان
    11 - امیرحسین حاجی پور
    12 - علیرضا عبدولی
    13 - علی اسکو
    14 - امین کاویانی نژاد
    15 - پژمان پشتام
    16 - رسول گرمسیری
    17 - علی امامی
    18 - مهدی هدایی
    19 - ناصر علیزاده
    20 - مهدی فلاح
    21 - علی اکبر یوسفی
    22 - فردین هدایتی
    23 - الدانیز عزیزلی
    مدیر فنی: قاسم رضایی
    سرمربی: حسن حسین زاده
    مربی: امیرحسین حسینی – هادی حسن نژاد – جعفر عربزاده
    ماساژور: هومن مهدوی
    مدیر اجرایی: رضا مصچی
    سرپرست: بختیار تقوی نیا
    مدیرعامل: بابک بهمنی


    اندیشه نگار پارس لرستان:
    کشتی گیران:
    1 - محمد دانیالی
    2 - امیرحسین خدادادی
    3 - امیررضا ده بزرگی
    4 - محمد مهرابی
    5 - شیرزاد بهشتی طلا
    6 - محمدامین خزایی
    7 - کرامت عبدولی
    8 - حسین محمودی
    9 - برومند اصلان
    10 - سامان نجم سهیلی
    11 - علی شریفی
    12 - داود فلاحی
    13 - محمدسروش رنجبر
    14 - مهدی زودآشنا
    15 - پارسا نظری
    16 - محمد یگانه
    17 - میلاد خسروی
    18 - علیرضا نجاتی
    19 - عارف محمدی
    20 - دانیال سهرابی
    21 - علی نوربخش
    22 - محمدحسین محمودی
    23 - محمد الیاسی

    مدیر فنی: محسن سوریان
    سرمربی: امین عسگرپور
    مربی: مسعود حیرت – محسن نعمت پور- مرتضی پاپی نیا- سید محسن موسوی- حسین عبدی نژاد
    مشاور فنی: محمد نوربخش
    سرپرست: کوروش جمشیدی

    سیناصنعت ایذه
    کشتی گیران:
    1 - رضا مردی
    2 - علیرضا حیدریان دارانی
    3 - محمد حسینوند
    4 - ابوالفضل محمدی
    5 - امید محمودی
    6 - اهورا بویری
    7 - مسیب اکبری
    8 - امید احمدی
    9 - شاهین بداغی مفرد
    10 - محمد سعیدی  
    11 - محمدرضا رستمی
    12 - علیرضا مهمدی پیانی
    13 - محمدامین احمدپور
    14 - هادی علیزاده پورنیا
    15 - مهدی ابراهیمی
    16 - علی کبیری
    17 - وحید دادخواه
    18 - آرمان علیزاده
    19 - محمدرضا مختاری
    20 - مهدی محسن نژاد
    21 - پیام بویری
    22 - داوید اواسپیان
    23 - گورگ تادوسیان
    24 - محمد ناقوسی
    25 - رضا عباسی

    مدیر فنی: سعید جامعی
    سرمربی: ملک محمد بویری
    مربی: اسماعیل حیدریان – حمیدرضا حیدری زاده- جلال حبیبی – مسعود باوفا- رحمان قره گوزلو- پویا بویری
    بدنساز: جواد ماشااله
    مشاور فنی: فرهاد بویری – احمد احمدزاده
    سرپرست: هوشنگ حاتمی
    مدیرعامل: علی بابا احمدپور

    دانشگاه آزاد اسلامی:
    کشتی گیران:
    1 - احمدرضا ناصر پور
    2 - سجاد عباسپور رگنی
    3 - امید آرامی
    4 - حسین جاویدی
    5 - حسین عباسی
    6 - محسن مدهنی
    7 - سعید ارجمند دشتکی
    8 - سعید شاهرخی مستعلی
    9 - مرتضی پورعیسی آب بندانک
    10 - امیرحسین لک چکانی
    11 - عارف رهبر
    12 - عارف حبیب الهی
    13 - جمال اسماعیلی خاتون آباد
    14 - مهدی محمدزاده کاردگر
    15 - حمیدرضا بادکان
    16 - آرشام بهرام زاده
    17 - رضا محمدی
    18 - امیر قاسمی منجزی
    19 - امید حاجی تبارمرزناکی
    20 - مرتضی الغوثی
    21 - مهدی بالی
    22 - سجاد ایمن طلب
    23 - محمدهادی شعبانی
    24 - محمدحسین آزرم دخت
    25 - امیرحسین حسینی

    مدیر فنی: بهمن طیبی
    سرمربی: مجید رمضانی
    مربی: امیرعباس انوری
    ماساژور: مجید سیف زاده
    بدنساز: عرفان انوری
    سرپرست: پیمان یوسفی

    http://iwf.ir/lnks/62360/-.aspx