نسخه چاپی

سیامک قیطاسی:

برگزاری رقابت های انتخابی حرکتی ارزشمند بود
خوشحالم که روح تازه ای به کالبد کشتی دمیده شد
 • ۲۱:۱۴ ۱۴۰۰/۱/۱۷
 • سیامک قیطاسی گفت: برگزاری رقابت های انتخابی از سوی فدراسیون کشتی، حرکتی ارزشمند و مهم بود.

  سیامک قیطاسی مربی سازنده خوزستانی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی، در مورد برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در شهر سنندج استان کردستان گفت: پس از 2 سال شاهد برگزاری رقابت های کشتی در رده ی نوجوانان در سطح کشور بودیم و به نظرم با توجه به اینکه زمان کمی تا برگزاری رقابت های آسیایی و جهانی نوجوانان داشتیم، برگزاری این رقابت ها از سوی فدراسیون کشتی با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و مشکلات پیش رو حرکتی ارزشمند و مهم بود.

  این مربی که سابقه حضور در تیم ملی کشتی فرنگی را در کارنامه دارد و به همراه تیم خوزستان به این رقابت ها اعزام شده بود، ادامه داد: جا دارد از زحمات بی شائبه جمشید خیرآبادی و سایر همکاران ایشان در هیئت کشتی استان کردستان قدردانی کنم، چراکه رقابت ها به نحو بسیار مطلوبی در شهر سنندج برگزار شد.

  قیطاسی گفت: تمامی نفرات شرکت کننده در این رقابت ها آزمایش کرونا داده بودند و حتی در محل مسابقات نیز مجددا تست کرونا گرفته شد و کشتی گیران در سلامت کامل به رقابت پرداختند و شرایط سالن برگزاری و اسکان نیز مناسب بود.

  مربی سازنده کشتی شهرستان اندیمشک در مورد لزوم برگزاری مسابقات انتخابی گفت: با توجه به برگزار نشدن مسابقات رده های پایه در دو سال گذشته، انگیزه حضور در تمرینات کشتی کم شده بود و اگر این رقابت ها برگزار نمی شد شاید در آینده شاهد افت مشهود جامعه ی کشتی گیر می بودیم.

  وی ادامه داد: خوشحالم که با آغاز مسابقات انتخابی روح تازه ای به کالبد کشتی دمیده شد و کشتی گیران با شور و اشتیاق خاصی به تمرینات خود ادامه می دهند.

  قیطاسی در پایان در مورد شرایط کشتی گیران خوزستانی تصریح کرد: در این چند مدت باشگاه های کشتی غیرفعال بودند و کشتی گیران مجبور بودند در فضای باز و به صورت شخصی به تمرینات بپردازند و شاید از آن آمادگی نسبی کمی دور بودند اما قطعا در آینده اگر امکان برگزاری تمرینات میسر شود، قطعا به شرایط ایده آل خواهیم رسید.

  http://iwf.ir/lnks/60250/-.aspx