نسخه چاپی

پانزدهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام شاهد- گرامیداشت شهید عشوری- رشت

تیم ایران بعنوان قهرمانی دست یافت
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
نتایج کامل مسابقات

  • ۲۱:۱۲ ۱۴۰۱/۲/۲۳
  • پانزدهیمن دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام شاهد گرامیداشت شهید حسن عشوری با قهرمانی تیم ایران در شهر رشت پایان یافت.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات که روزهای 22 و 23 اردیبهشت ماه برگزار شد به شرح زیر است:

    1- ایران 230 امتیاز 2- ارمنستان 157 امتیاز 3- آذربایجان 58 امتیاز

    55 کیلوگرم: 1- هومرس آراکلیان (ارمنستان) 2- مهدی احدی 3- علی نورایی و مهدی کمالی 6- رحیم حسن اف (آذربایجان) و کارپت مانولیان (ارمنستان) 7- پرویز داداش اف (آذربایجان) 8- ابوالفضل شهرکی 9- واگار هاشیم اف (آذربایجان) 10- یونس پورمحمد

    60 کیلوگرم: 1- سورن آقاجانیان (ارمنستان) 2- آشوت مانوکیان (ارمنستان) 3- مهدی علی پور و محمد جانقلی 5- ادریس شریفی و عرفان جرکنی 7- رحمان کریم اف (آذربایجان) 8- سجاد شهری زاد 9- علیرضا حیدریان 10- ابوالفضل پورهاشم

    63 کیلوگرم: 1- علی اصغر سام دلیری 2- امید احمدی 3- رضا قیطاسی و وارژان آناتونیان 5- علیرضا قناعتی و فرید سیرتی مقدم 7- روبن میرانیان 8- محمدحسین کیهان فرد 9- سینا عینی 10- سجاد صالحی

    67 کیلوگرم: 1- حجت رضایی 2- محمدامین جبالی فر 3- عرفان ولی پور و آشوت خاچاتریان (ارمنستان) 5- محمد اسکندری و ابوالفضل مهمدی 7- روان نوری اف (آذربایجان) 8- علی شیرزاد 9- علی شهیدیان 10- علی چوبک زن

    72 کیلوگرم: 1- رضا ساکی 2- غلامرضا فرخی 3- محمدمهدی میری و سید مرصاد یحیی پور 5- محمد احمدی سالاروند و آرمان خاچیکیان (ارمنستان) 7- جاویدان اسکندرلی (آذربایجان) 8- امیررضا صراف 9- مهدی قربانی

    77 کیلوگرم: 1- مسعود کاووسی 2- علیرضا عبدولی 3- حسین رنجبرپور و جبار کاویان 5- کامران ارقش و محمد آسیایی 7- سواک باقرامیان (ارمنستان) 8- علی عبداللهی 9- محمدرضا حجامی 10- امیرحسین حسینی

    82 کیلوگرم: 1- آریا نامجو 2- سید هادی حسینی 3- شاید آخوندزاده (آذربایجان) و محمدرضا اله بداشتی 5- ایوب رشیدی و سید شهاب حسینی  7- هایک مخیتاریان (ارمنستان) 8- محمدمهدی کاظمی 9- علی قلی یف (آذربایجان) 10- لسی شیرینلی (آذربایجان)

    87 کیلوگرم: 1- ویگن نظریان (ارمنستان) 2- ابوالفضل چوپانی 3- سعید کریمی زاده و یاسین یزدی 5- امیررضا مرادیان و مسلم رضاپور 7- یونس خدایاری 8- علیرضا زارع 9- محمدحسین استادمحمد 10- آرمین میرزازاده

    97 کیلوگرم: 1- شایان حبیب زارع 2- محمدصادق عبداللهی 3- حسین بالی و آرمین صالح 5- امیرحسین همتیان 6- حسین حسین اف (آذربایجان) 7- فرشاد ارفعی 8- هرانت میکائیلیان (ارمنستان) 9- مهدی پوروثوق 10- مهدی توکلی  

    130 کیلوگرم: 1- مهدی حسین پور 2- آلبرت واردانیان (ارمنستان) 3- یوسف مجنون و محمدرضا خدمتلو 5- محمدمهدی رضایی پسندیده و فرزان شیرزاد 7- سید ابوالفضل میرزاده 8- محمدرضا حسن زاده 9- سلمان رسولی 10- محمدرضا سبحانی

    جدول کامل مسابقات برگزار شده در لینک زیر قابل دریافت و مشاهده است:


    http://iwf.ir/lnks/63496/-.aspx