گزارش ورزشی
شماره : 62696
۱۷:۲۹ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
با حضور در سفارت ایران در کشور صربستان

دیدار سه جانبه علیرضا دبیر، سفیر ایران و رئیس فدراسیون کشتی صربستان برگزار شد

رئیس فدراسیون کشتی بعد از ظهر امروز (جمعه) با حضور در سفارت ایران در کشور صربستان جلسه ی سه جانبه ای را با حضور رشید حسن پور سفیر ایران در صربستان و زلیکو ترایکوویچ رئیس فدراسیون کشتی صربستان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در ابتدای این جلسه که در محل سفارت ایران در صربستان برگزار شد، موضوع تفاهم نامه ی امضاء شده بین دو فدراسیون کشتی ایران و صربستان در مهرماه سال 99، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا مفاد این تفاهم نامه در بالاترین سطح ممکن دنبال شود.

بر این اساس مقرر شد تا اردوهای تیم های ملی کشتی دو کشور در رده های سنی مختلف، به صورت مشترک بیشتر برگزار شود.

تسهیل حضور تماشاگران ایرانی در سالن رقابت های جهانی سال 2022 که به میزبانی صربستان برگزار خواهد شد، از دیگر نکاتی بود که علیرضا دبیر پیگیر آن شد.

رئیس فدراسیون کشتی افزود: برای انجام این کار پیشنهاد می دهم تا کمیته ای تشکیل شود تا کارها سریعتر پیگیری شود.

رشید حسن پور سفیر ایران نیز با توجه به تفاهم نامه امضاء شده بین فدراسیون کشتی ایران و صربستان، ابراز امیدواری که در جلسه ای با حضور وزیر ورزش ایران و وزیر ورزش صربستان، طی یادداشت تفاهمی، شاهد همکاری سایر فدراسیون های ورزشی دو کشور باشیم و بر انجام این موضوع تأکید کرد.

حسن پور همچنین از پیشنهاد علیرضا دبیر به منظور تشکیل کمیته ای برای تسهیل روند اعزام تیم های ملی ایران و همچنین اعزام تماشاگران ایرانی به رقابت های جهانی صربستان استقبال کرد.

ترایکوویچ رئیس فدراسیون کشتی صربستان نیز، از همکاری نزدیک با فدراسیون کشتی ایران ابراز خوشحالی کرد و گفت: امیدوارم که در آینده شاهد همکاری پررنگ تری بین دو فدراسیون در قالب تفاهم نامه همکاری امضاء شده باشیم.


©2011 . All Rights Reserved