نسخه چاپی

صبح امروز و در محل فدراسیون کشتی (همراه با گزارش تصویری)

یازدهمین جلسه هیئت رئیسه برگزار شد
ارائه گزارش آماده سازی تیم های ملی برای حضور در المپیک
 • ۱۲:۴۶ ۱۴۰۰/۴/۱۴
 • یازدهیمن جلسه هیئت رئیسه فدراسیون کشتی صبح امروز (دوشنبه) در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این جلسه که محمدرضا طالقانی رئیس اسبق فدراسیون کشتی، دکتر سهراب کیهانی، جواد معبودی فر و سایر اعضاء برگزار شد، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون گزارشی از عملکرد فدراسیون کشتی در چند ماه گذشته ارائه داد.

  هچنین اقدامات انجام شده از سوی فدراسیون کشتی از جمله راه اندازی صندوق قرض الحسنه مستقل برای حمایت از کارکنان فدراسیون کشتی، راه اندازی سیستم جامع منابع انسانی، راه اندازی سیتم مدیریت اموال فدراسیون و ... مطرح و تأییده های لازم گرفته شد.

  رئیس فدراسیون کشتی در ادامه گزارشی از روند آماده سازی تیم های ملی به منظور حضور در بازی های المپیک، و رقابت های قهرمانی جهان داد و گفت: در حال حاضر 6 تیم ملی ما در سه رده و دو رشته آزاد و فرنگی در اردوها حضور دارند که ما میزبان بیش از 200 ورزشکار و مربی هستیم.

  وی ادامه داد: هزینه های برگزاری اردوها و اعزام تیم ها به رقابت های پیش رو با توجه به وضعیت اقتصادی بسیار زیاد است اما خدا را شکر فدراسیون کشتی توانسته با جذب منابع مورد نیاز، برنامه های خود را به نحو مطلوبی پیش ببرد.

  رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: جوایز سال 99 قهرمانان که از سوی وزارت ورزش و جوانان در نظر گرفته شده و در اختیار فدراسیون بود به تمامی نفرات اهداء شد.

  دبیر همچنین گزارشی از روند برگزاری اردوهای تیم های ملی بزرگسالان برای حضور در المپیک توکیو داد و اظهار امیدواری کرد تا کشتی بار دیگر در این آوردگاه مهم افتخار آفرین باشد.

  http://iwf.ir/lnks/60963/-.aspx