نسخه چاپی

صبح امروز و با حضور رئیس فدراسیون؛ (همراه با عکس و فیلم)

از سه پیشکسوت کشتی کشور تجلیل شد
 • ۱۳:۱۵ ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
 • صبح امروز و طی مراسمی از سه پیشکسوت کشتی کشور تجلیل بعمل آمد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، با پیگیری کمیته پیشکسوتان کشتی و با حضور رئیس فدراسیون از هاشم کلاهی (دارنده مدال طلای آسیا)، خسرو نظافت دوست (دارنده مدال نقره بازی های آسیایی) و علی عبدلی (دارنده مدال نقره آسیا) سه پیشکسوت کشتی کشور تجلیل بعمل آمد.

  علیرضا دبیر در این مراسم که همراه با بیان خاطرات این سه پیشکسوت کشتی بود، گفت: ابتدا به شما خیرمقدم می گویم و باعث افتخار است که شما در فدراسیون کشتی حضور آوردید.

  وی ادامه داد: شما پیشکسوتان عزیزی هستید که همه با شما خاطره دارند و ما در زمان نونهالی شما را در یاد داریم.

  رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: شما جزء پیشکسوتانی هستید که به حقتان از نظر مدال جهانی و المپیک نرسیده اید اما زحمت کشیده اید و ما وظیفه مان است که شما را به جوانان معرفی کنیم.

  وی ادامه داد: وظیفه ما تجلیل از پیشکسوتان است و در شرایط کرونا سه نفر سه نفر از پیشکسوتان تجلیل می کنیم و هدفمان تجلیل از جامعه قهرمانان، مربیان و داوران کشتی است.

  دبیر تصریح کرد: یکسری از مربیان هستند که شاید سابقه ی قهرمانی نداشته باشند اما قهرمانان بزرگی را به جامعه معرفی کردند و اکثر آن ها در شهرستان ها حضور دارند و وظیفه ما است که از آن ها تجلیل کنیم و این کار در برنامه ما قرار دارد.

  دبیر در پایان خاطرنشان کرد: کشتی جامعه ی بزرگی دارد شاید 100 کشتی گیر مدال گرفته اند اما در کنار آن ها صد هزار کشتی گیر مدال نگرفته اند و نمی توان گفت که آن ها حقشان کسب مدال نبوده است.

  http://iwf.ir/lnks/60048/-.aspx