نسخه چاپی

رقابت های بین المللی جایزه بزرگ گرجستان

نفرات برتر مشخص شدند
کسب دو مدال طلا و چهار برنز توسط نمایندگان ایران
  • ۱۵:۲۳ ۱۳۹۶/۳/۲۲
  • نفرات برتر رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جایزه بزرگ گرجستان مشخص شدند.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام بالاوادزه و کارتوزیا روزهای 20 و 21 خردادماه در شهر تفلیس گرجستان برگزار شد.

    در پایان این رقابت ها  در کشتی آزاد جمال عبادی و مجتبی گلیج در اوزان 70 و 97 کیلوگرم صاحب مدال طلا و امیررضا امیری در وزن 125 کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند.
    در کشتی فرنگی نیز مصیب اکبری، سامان عزیزی و امیر حسین حسینی در اوزان 59، 85 و 98 کیلوگرم کشتی فرنگی به مدال برنز دست یافتند.

    رده بندی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

    کشتی آزاد:
    57 کیلوگرم: 1- بکا لومیتادزه (گرجستان) 2- میرجلال حسن زاده (آذربایجان) 3- گاریک بارسقیان (ارمنستان) و باریس کایا (ترکیه)
    61 کیلوگرم: 1- گالیب علی اف (آذربایجان) 2- شوتا پرتنادزه (گرجستان) 3- اوزدمیر سدات (ترکیه) و شالوا خوتسیشویلی (گرجستان)
    65 کیلوگرم: 1- والودیا فرانگولیان (ارمنستان) 2- صلاح الدین کلیچسالیان (ترکیه) 3- ناریک سیرونیان (ارمنستان) و کاخا الباکیدزه (گرجستان)
    70 کیلوگرم: 1- جمال عبادی (ایران) 2- زوراب اربوتسوناشویلی (گرجستان) 3- جوشن عظیم اف (آذربایجان) و داویت تلاشادزه (گرجستان)
    74 کیلوگرم: 1- جامبر کویلاشویلی (گرجستان) 2- گریگور گریگوریان (ارمنستان) 3- گامید جلیل اف (تاجیکستان) و تارزان مایسورادزه (گرجستان) ... 8- امید حسن تبار (ایران)
    86 کیلوگرم: 1- الکساندر گوستیف (آذربایجان) 2- داویت خوتسیشویلی (گرجستان) 3- مورات ارتورک (ترکیه) و ایراکلی متسیتوری (گرجستان)... 8- محمدجواد ابراهیمی (ایران)
    97 کیلوگرم: 1- مجتبی گلیج (ایران) 2- سلیمان کارادنیز (ترکیه) 3- ماموکا کوردزایا (گرجستان) و گئورگی مشویدیشویلی (گرجستان)
    125 کیلوگرم: 1- گنو پتریاشویلی (گرجستان) 2- دانیل لیگتی (مجارستان) 3- امیررضا امیری (ایران) و روبرت باران (لهستان)


    کشتی فرنگی:
    59 کیلوگرم: 1- میرامبک آیناگولوف (قزاقستان) 2- آندره استیگ برگ (نروژ) 3- مصیب اکبری (ایران) و احمت اوجار (ترکیه)
    66 کیلوگرم: 1- دانیار کالینوف (قزاقستان) 2- الخاندرو سانچو (آمریکا) 3- ماته کرزنای (مجارستان) و ادنار شاوادزه (گرجستان)
    71 کیلوگرم: 1- شماگی بولکوازه (گرجستان) 2- رامازی زوییدزه (گرجستان) 3- یوری لومادزه (گرجستان) و ارسلان چنگیز (ترکیه)
    75 کیلوگرم: 1- کاراپت چالیان (ارمنستان) 2- ماکسات یرژیپوف (قزاقستان) 3- میندیا توسولوکیدزه (گرجستان) و تاماس لورینچ (مجارستان) ... 11- پیام بویری (ایران)
    80 کیلوگرم: 1- نیکولاز کلاسوف (گرجستان) 2- ماکسیم مانوکیان (ارمنستان) 3- دانیل گاجیف (قزاقستان) و لاشا گوبادزه (گرجستان)  ... 17- مهدی ابراهیمی (ایران)
    85 کیلوگرم: 1- روبرتی کوبلیاشویلی (گرجستان) 2- بن پروویزور (آمریکا) 3- ویکتور لورینچ (مجارستان) و سامان عزیزی (ایران)
    98 کیلوگرم: 1- رواز نادارشویلی (گرجستان) 2- ...3- امیرحسین حسینی (ایران) و سیارهی استارادوب (بلاروس) (در وزن 98 کیلوگرم آرتور الکسانیان از ارمنستان در دیدار فینال دیسکالیفه شد)
    130 کیلوگرم: 1- یاکوب کاجایا (گرجستان) 2- کایریل هریشچانکا (بلاروس) 3- نورماخان تینالیف (قزاقستان) و واسیلی ایمرلیشویلی (گرجستان) ... 8- امیر قاسمی منجزی (ایران)



    http://iwf.ir/lnks/49713/-.aspx