نسخه چاپی

مراسم تجلیل از مدال آوران رقابت‌های جهانی صربستان برگزار شد(همراه با گزارش تصویری)

قاضی زاده هاشمی :کشتی سرآمد ورزش ایران است.
دبیر:82.5 درصد از مدال های ورزشی ایران مربوط به ورزش کشتی است.
 • ۱۴:۲۳ ۱۴۰۱/۱۰/۵
 • مراسم تجلیل فدراسیون کشتی از مدال آوران رقابت‌های جهانی صربستان صبح امروز در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مراسم تجلیل از مدال‌آوران کشتی آزاد و فرنگی رقابت های جهانی 2022 صربستان امروز با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس فریمان و سرخس در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.

  قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س)، گفت: با توجه به قهرمانی ها و افتخار آفرینی هایی که کشتی در سه ماه گذشته کسب کرده است این ورزش ملی و مذهبی در ورزش ما سرآمد بوده است.

  وی با بیان اینکه کشتی ورزش اول کشور است، بیان کرد: بنده همیشه در خدمت کشتی بودم و هر آنچه که از دست من برآید برای شما انجام خواهم داد.

  در ادامه علیرضا دبیر با قدردانی از آقای هاشمی، گفت: آقای هاشمی همیشه در کنار کشتی حضور داشته و من به نوبه خودم قدردان زحمات ایشان هستم.

  رئیس فدراسیون کشتی اظهار کرد: ۸۲.۵ درصد از مجموع مدال‌های ورزشی ایران اسلامی در میادین جهانی و المپیک مربوط به رشته ورزشی کشتی آزاد و فرنگی است.

  وی با بیان اینکه تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ما امسال ۱۰ مدال رنگارنگ کسب کردند، افزود: با این روند در سال آینده توانایی قهرمانی جهان در هر دو رشته آزاد و فرنگی را داریم.

  در پایان این مراسم، از پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و کشتی گیران حسن یزدانی، محمدرضا گرایی، کامران قاسمپور، هادی ساروی، رحمان عموزاد، امین میرزازاده، رضا اطری، یونس امامی، امیرحسین زارع، امیرمحمد یزدانی، محمد نخودی، علی سوادکوهی و امید آرامی تجلیل بعمل آمد.

  در مجموع 150 میلیارد ریال پاداش نقدی به مدال آوران و افتخار آفرینان کشتی کشوراهدا شد.
  http://iwf.ir/lnks/67634/-.aspx